in

Wyjechała i zerwała z ukochanym. Po kilku latach chciał do niej wrócić, ale nie znał całej prawdy

Liz Dunn miała 17 lat kiedy poznała George’a Hookera. To była miłość od pierwszego wejrzenia.

Zostali parą i sielanka trwała przed dwa lata, ale Liz wybrała własną drogę. Wstąpiła do sił zbrojnych i wyjechała.

Początkowo pisali do siebie listy, ale po pewnym czasie ich relacja się rozluźniła i w końcu przestali być parą.

Liz zakochała się ponownie i wyszła za mąż. Została mamą córeczki Sary, a potem zaszła w drugą ciążę. Jednak w jej małżeństwie przestało się układać. Mąż w końcu zostawił ją z małą córką i w ciąży.

Liz była w ciąży trojaczej!

To był bardzo trudny czas w jej życiu. Stanęła przed perspektywą samotnego wychowania czwórki dzieci. Już w ciąży było jej bardzo ciężko. Z powodu ogromnego brzucha nie radziła sobie z podstawowymi czynnościami.

W 23 tygodniu zaczęła rodzić. Lekarzom udało się opóźnić akcję porodową o kilka dni, ale ostatecznie musieli przeprowadzić cesarskie cięcie, w wyniku którego na świat przyszły trzy dziewczynki Emma, Sophie i Zoe. A każda ważyła zaledwie pół kilograma.
 

Maleństwa były słabe.
 
Dziewczynki urodziły się zbyt wcześnie. Z ich pierwszym okresem związane było duże ryzyko. Lekarze powiedzieli Liz, że będą niewidome. Potem przyszedł kolejny cios. Po terapii antybiotykowej straciły także słuch.
 

Na Liz spadło więcej niż wydawało jej się, że jest w stanie udźwignąć. Zamartwiała się wychowaniem córek, a teraz nie była w stanie przekazać im, że je kocha, uspokoić, by się nie bały. Jak dotrzeć do nich i jak się komunikować. Nie było szans, by Liz wróciła do pracy. Egzystencja jej dziewczynek stała pod znakiem zapytania.
 

I wtedy niespodziewanie w życiu Liz zjawił się George. Odezwał się do niej. Liz cieszyła się, ale była pewna, że gdy zobaczy jej sytuację, ucieknie. George kochał Liz od czasu kiedy się poznali, ale teraz już nie była tylko Liz, była mamą czterech dziewczynek, w tym trzech ze specjalnymi potrzebami.

Ale w George’u odżyło uczucie z całą siłą i nie miało znaczenia, że sytuacja miłości jego życia była inna niż się spodziewał.

Stanął u boku Liz gotów trwać przy niej i wspierać ją we wszystkim.
 

Pomoc i wsparcie Georga pomogło rodzinie. Trojaczki dostały aparaty słuchowe, co ułatwiło ich mamie opiekę. Zaczęły się też lepiej rozwijać.


 
Prawdziwa miłość zwycięży największe trudności.