in

Listonosz przyniósł list, ale nikt nie otwierał. Gdy zajrzał przez okno, krew zastygła mu w żyłach

Czasem liczą się sekundy i to ile w tym czasie będzie odwagi i zdecydowania, może zaważyć o czyimś życiu.

Willie Farrow, listonosz z Winston-Salmon wiedział jak postąpić, a jego działanie wzbudziło podziw u ludzi na całym świecie.

Willie jako listonosz od 14 lat widział w swojej pracy wiele. Ale tego ranka stanął wobec wydarzeń, z jakimi nigdy wcześniej nie miał do czynienia.

Jak co dzień rozwoził listy i przesyłki.

To był kolejny zwykły dom na liście adresów do dostarczenia przesyłek. Wille zbliżył się do domu starszej kobiety, która tam mieszkała. Szybko zdał sobie sprawę z tego, że coś jest nie tak.

Nie otworzyła więc instynktownie zerknął przez okno obok drzwi. To, co zobaczył zmroziło mu krew w żyłach. Kobieta leżała nieprzytomna na podłodze korytarza.

„Leżała na podłodze, wyglądało to tak, jakby wiele przedmiotów zostało strąconych z regałów. Może starała się jakoś wstać, wiecie, podnieść się z podłogi i nagle zaniemogła. Zauważyłem też na podłodze nieco krwi, więc wiedziałem, że jest w niebezpieczeństwie”
 

 
Willie wiedział, że trzeba działać. Zadzwonił po karetkę i wszedł przez okno do środka.
 
Kobieta mogła umrzeć
 
Staruszka została natychmiast przewieziona do szpitala, gdyby nie otrzymała pomocy na czas, mogłaby umrzeć.
 

 
Członkowie jej rodziny wyrazili wielką wdzięczność i podziękowania dla listonosza, Williego Farrowa, za błyskawiczną interwencję, którą prawdopodobnie ocalił kobiecie życie.
 
Miała dużo szczęścia, że znalazł się tam zanim było za późno na ratunek.
 
Poniżej możesz zobaczyć materiał opowiadający historię listonosza Williego:
 

 
Podziel się jego bohaterską postawą.