in ,

Znaleźli romantyczny list żony do męża. Aż ciężko uwierzyć, gdzie się znajdował.

Leśnicy z Nadleśnictwa Kościerzyna dokonali szokującego odkrycia w lesie. Znaleźli list ukochanej żony skierowany do męża. Niestety, znajdował się on w śmieciach, schowanych między drzewami.

Wszystko miało miejsce w środę 1 września w Nadleśnictwie Kościerzyna. Wyjątkowy list został opublikowany na Facebooku przez Lasy Państwowe.

Uroczy list… w śmieciach w lesie

„Mam nadzieję, że dzień szybko ci zleciał, bo mi na pewno będzie się dłużyć bez ciebie. Kocham cię mężu” – można przeczytać w odręcznie napisanym liście znalezionym w lesie.

Trzeba przyznać, że taki list potrafi wywołać szeroki uśmiech na twarzy, który momentalnie zostanie zgaszony przez fakt, że znajdował się on w śmieciach, które zostały ukryte wśród świerków.

Sytuacja została potraktowana z przymrużeniem oka. Leśnicy uznali, że wykorzystają list do przypomnienia o tym, że w lesie nie można śmiecić. Internauci przecierają oczy ze zdumienia.

„Żono, o ile rozpoznajesz charakter swojego pisma oraz treść liściku informujemy, że Twój mąż bawił się raczej dobrze. Z głodu nie cierpiał. Rozłąkę umilał sobie różnymi trunkami o wszelakiej mocy. Doradź mu też aby mniej palił bo to i niezdrowe i drogie” – czytamy na fanpage’u Nadleśnictwa Kościerzyna.

Leśnicy dodali w swoim poście:

„A no i oczywiście pogratuluj mu wspaniałego pomysłu wyrzucenia tych wszystkich resztek do lasu”
Ze względu na to, że do zdarzenia doszło w pierwszy dzień szkoły, leśnicy potraktowali to także jako lekcję dla młodzieży:
„Pierwsza lekcja z Kościerzyny: nie wyrzucamy śmieci do lasu!”

Źródło: o2.pl