fot. ilustracyjna: freepik / Instagram/ natalia.bialobrzeska
in ,

Dostali od swoich dzieci list z groźbą. Nie mogli uwierzyć własnym oczom

Dzieci, ze swoją nieskończoną wyobraźnią i szczerością, potrafią zaskoczyć niejednego dorosłego. Ich niewinność i spontaniczność często prowadzą do sytuacji, które mogą zarówno rozbawić, jak i zaskoczyć. Jednym z takich przypadków jest historia Natalii Białobrzeskiej, matki czwórki dzieci i znanej influencerki.

List od dzieci hitem internetu

Natalia Białobrzeska, znana w mediach społecznościowych jako ekspertka od wychowania dzieci, trenerka umiejętności rodzicielskich PD/Self-Reg/TUS, niedawno podzieliła się z internautami listem, który otrzymała od swoich pociech. Treść tego listu była tak zaskakująca i zabawna, że Natalia nie mogła powstrzymać się od śmiechu.

List, który Natalia otrzymała od swoich dzieci, był pełen żądań i gróźb. Ale co najważniejsze, był napisany z taką szczerością i niewinnością, że trudno było się nie roześmiać. Dzieci postanowiły wyrazić swoje niezadowolenie w stosunku do rodziców w bardzo oryginalny sposób, grożąc… wyprowadzką z domu. Powód? Brak okularów pływackich.

„Kochana mamo, kochany tato. Bardzo chcieliśmy powiedzieć, że jesteście najgłupszymi rodzicami na świecie i że jeśli zaraz nie dacie nam okularków, to wyprowadzimy się z domu

Natalia postanowiła skomentować całą sytuację.

„Dzieci są ekspertami w odzieraniu z piórek samo-zachwytu. Możesz sobie być najbardziej Ą Ę osobą w branżuni. Możesz prowadzić najbardziej rozwojowe konferencje. Możesz przeczytać tomiszcza naukowe. Możesz mieć więcej dyplomów, niż skarpetek. A i tak prędzej czy później usłyszysz, że jesteś „najgłupszym rodzicem na świecie” – napisała Natalia pod zdjęciem listu, który wręczyły jej dzieci.

 

Źródło: goniec.pl