in

9-latek napisał list do Roberta Lewandowskiego. Otrzymał wzruszającą odpowiedź.

9-letni Kuba napisał list do swojego idola, Roberta Lewandowskiego. Marzył skrycie o tym, aby ten odpowiedział. Wydawałoby się, że nie ma na to żadnej nadziei, ale siła mediów społecznościowych jest naprawdę ogromna.

List chłopca w momencie obiegł całą sieć i ostatecznie spotkał się z odpowiedzią adresata!

Marzenie się spełniło

Robert Lewandowski bez wątpienia jest idolem młodych ludzi, ale nie tylko. Jego historia i osiągnięcia inspirują i pokazują, że wszystko jest możliwe, jeśli tylko naprawdę się o to postaramy.

9-letni Kuba uznał, że napisze list do piłkarza. Jego treść została opublikowana w Internecie przez mamę chłopca i od razu przykuła uwagę każdego. Mama poprosiła o udostępnianie jej posta tak, aby dotarł do adresata. Obiecała to swojemu synkowi.

„Nie zawiodłeś mnie. Cieszę się, że walczyłeś do końca. Nie przejmuj się ludźmi, którzy źle mówią o Tobie i o reszcie drużyny. Prawdziwy kibic nigdy w Ciebie nie zwątpi i w naszą reprezentację. Nie mogę do Ciebie wysłać tego listu, bo nie znam adresu, ale poproszę mamę, aby ten list umieściła na FB, może do Ciebie dotrze. Szkoda, że nie mogę grać w piłkę w drużynie, bo mi lekarz zabronił z powodu chorego serduszka i czasem się męczę” – pisze 9-latek i podpisuje „Twój Kuba”.

Robert Lewandowski odpisał po niecałej dobie. Łzom wzruszenia nie było końca. Marzenie chłopca się spełniło!

„Kuba, Twój list do mnie dotarł i sprawił mi dużo radości. Bardzo Ci za niego dziękuję. Jesteś najlepszym kibicem, jakiego mógłbym sobie wymarzyć. Ty też nigdy się nie poddawaj i zawsze walcz o swoje marzenia” – odpowiada kapitan reprezentacji Polski.

Podziel się tą niesamowitą historią z innymi!

źródło: RadioZET.pl, miniaturka: Rufus46, CC BY-SA 3.0 via Wikimedia Commons, facebook/Robert Lewandowski