fot.freepik
in

Jak zawsze brała z mężem prysznic, ale tym razem zauważyła pewien szczegół i zażądała rozwodu.

Wydawałoby się, że to małżeństwo wiedzie szczęśliwe życie, w którym nie ma miejsca na kłamstwa. Jak się okazało, nic bardziej mylnego. Któregoś razu, kiedy brali razem prysznic, żona odkryła, że mąż ją zdradza. Jeden mały szczegół przekreślił ich dalsze wspólne życie – kobieta natychmiast zażądała rozwodu. Ale to nie wszystko.

List do kochanki męża

Jennifer i Tom łączyło wielkie uczucie. Mieli dwoje dzieci i wydawałoby się, że ich życie jest pozbawione zmartwień. Każdą wolną chwilę spędzali razem i dzielili ze sobą pasje. Tym razem jednak podczas kąpieli wyszło na jaw coś, co doprowadziło do decyzji o rozwodzie.

Kobieta, dowiadując się o zdradzie męża, postanowiła napisać i opublikować w sieci otwarty list. Zwierzyła się z powodu, dla którego opuszcza mężczyznę po 12 latach małżeństwa.

Swój list zaadresowała do Catherine, pracującej z jej mężem. Trzeba przyznać, że kobieta bardzo dobrze wszystko zaplanowała:

„Dziękuję, Catherine! To prawda, dziękuję! Za uratowanie mnie i moich pięknych dzieci przed prawdziwym koszmarem. I daję ci mojego męża jako nagrodę. Zasługujesz na to! Jednak przyjmując mój prezent, nie zapominaj o tych rzeczach” – pisze Jeniffer.

Kochanka musi wiedzieć, jak będzie wyglądać jej życie z Tomem!

„Po pierwsze, będziesz go wspierać. Ma 2 dzieci, musi płacić alimenty. To wcale nie jest mała kwota. Więc musisz zarabiać duże pieniądze, aby wykarmić swoją rodzinę, ponieważ oddasz mi większość swojej pensji” – czytamy dalej.

W kolejnym punkcie kobieta zdradziła, co tak naprawdę stało się tego wieczoru, gdy zdecydowała się na rozwód.

„Po drugie, musisz kupić mu nowe ubrania. Kiedy wczoraj wyszedł spod prysznica, przypadkowo odkryłam na jego ciele ślady twoich namiętnych ust. W tym samym momencie wszystkie jego ubrania zniknęły z powierzchni ziemi w magiczny sposób. Więc przyjdzie do ciebie prawie nagi. Ale teraz możesz ubrać go według własnych upodobań. Do dzieła!”

Żona podkreśliła, że Tom jest przede wszystkim tatą i ma dwójkę dzieci, przed którymi nie ucieknie.

„Po trzecie, weekend należy do mnie i moich dzieci. Tom powinien je widzieć co tydzień. Ktoś tak głupi, jak ty, nie będzie go zabierać moim dzieciom. Nawiasem mówiąc, on cię tak nazywał, nie ja.”

Pod koniec listu zdradzona kobieta wspomniała także, że męskość jej męża ucierpiała w wypadku i nie będzie się już do niczego nadawać, a życie kochanki będzie koszmarem.

„Po siódme pamiętaj: zmieni twoje życie w prawdziwy koszmar, nieustannie wypominając ci błędy. I to z uśmiechem na ustach. Znam go bardzo dobrze. Ale chcę, żebyś cierpiała tak samo, jak moje dzieci.”

Co o tym sądzicie? Dajcie znać w komentarzu!

źródło: lelum.pl, jestpozytywnie.pl