in

12-latka nagle zmarła. Matka znalazła w jej pokoju tajemniczy list, który wyciska łzy z oczu

Życie Tima i Mery Smith’s legło w gruzach 15 stycznia 2014 roku, gdy niespodziewanie zmarła ich kochana córka Taylor.

Była bardzo inteligentną, kreatywną i szczęśliwą dziewczynką, niestety pokonała ją choroba. Zmarła po ciężkiej walce z zapaleniem płuc.

Kiedy minął pierwszy, najgorszy szok po tej tragedii, rodzice Taylor postanowili zrobić porządek z rzeczami ukochanej córki. W jednym z pudełek znaleźli list, który ich córka napisała do starszej samej siebie. List miał zostać otwarty w 2023 roku, ale z racji tego, że Taylor nie mogła już go otworzyć, zrobili to za nią. Oczywiście para była zdziwiona, że ich córka napisała list do siebie z przyszłości. Kiedy go przeczytali, nie mogli powstrzymać łez.

Tim i Mery czytając słowa swojej córki, znowu usłyszeli jej głos, przez chwilę znów poczuli jej obecność. Było to dla nich bardzo pocieszające doświadczenie. Postanowili podzielić się listem z innymi udostępniając go w Internecie, przeczytało go ponad sto tysięcy ludzi. Taylor napisała list 13 kwietnia 2013 roku, kiedy miała 12 lat. Na kopercie napisała, że ma zostać on otwarty dopiero w 2023 roku. Taylor miałaby wtedy 22 lata.

Wygląd koperty i listu był bardzo oficjalny, przez co już na pierwszy rzut oka wydawało się, że to coś bardzo ważnego. Jedyną rzeczą, która ujawniała tożsamość autora było pismo Taylor.

Poruszeni rodzice postanowili otworzyć list. To był bardzo wzruszający moment, gdy czytali słowa swojej córki, łzy same spływały po ich policzkach.

„Droga Taylor,
Jak życie? W chwili, gdy piszę ten list (dla ciebie 10 lat temu) wszystko jest proste i cudowne. Wiem, że według ciebie spóźnię się z tym, ale gdy to teraz piszę jest jeszcze bardzo wcześnie; Gratuluję ukończenia szkoły średniej! Jeśli ci się nie udało, wróć i spróbuj jeszcze raz. Zdobędziesz to świadectwo! Czy jesteś już studentką? Jeśli nie, rozumiem. Na pewno mamy na to dobre uzasadnienie.
Nie zapomnij, dziś jedenaste urodziny Alana? W moim czasie właśnie skończył roczek! Nie byłam na jego przyjęciu urodzinowym, ponieważ byłam w Cranks w stanie Kentucky na pierwszej naszej misji. Wróciłam dopiero po sześciu dniach!
Powiedz mi jaką masz relację z Bogiem? Czy ostatnio modliłaś się, wyznawałaś wiarę, czytałaś Biblię lub służyłaś do mszy? Jeśli nie, wstań i zrób to TERAZ! Nie obchodzi mnie, w jakim momencie życia się teraz znajdujemy, zrób to! Jezus był obiektem drwin, został pobity, torturowany i ukrzyżowany za Ciebie! Bezgrzeszny mężczyzna, który nigdy nie zrobił nic złego tobie, ani żadnej innej osobie!”

„Czy byłaś na jeszcze jakichś misjach? Byłaś poza krajem? Co mi powiesz o podróży samolotem?
Czy doktor Who jest jeszcze w telewizji? Jeśli nie to, na którym wcieleniu Doktora się skończyło? Powinnaś znowu obejrzeć kilka odcinków! Później możesz już skończyć czytać te nasze mądre słowa.
Czy znalazłaś już swoje miejsce? Jeśli jesteśmy w college’u, jaką specjalizację robimy? W chwili, gdy to piszę chcę zostać w przyszłości adwokatem.
Czy byłaś ostatnio w Dollywood? Obecnie ich najnowszą atrakcją jest Dziki orzeł. To jest naprawdę super!
Zastanawiam się nad sprzedażą mojego iPada i kupieniem nowego iPada mini. Nie zapomnij powiedzieć swoim dzieciom, że jesteśmy starsze niż tablet! Dołączę narysowany obrazek iPada, więc możesz im pokazać jak wyglądały one w przeszłości.
Myślę, że to już wszystko. Pamiętaj, że minęło 10 lat od czasu, gdy to napisałaś. Na pewno przez ten czas wydarzyły się rzeczy zarówno dobre jak i złe. Na tym polega balans życia, najważniejsze żebyś cały czas szła do przodu mimo wszystko.
Z poważaniem, Taylor Smith”

Piękne słowa aniołka, którego zdecydowanie za wcześnie zabrano od kochających rodziców. Ciebie również wzruszyły słowa Taylor o wierze i rodzinie? Podziel się nimi ze znajomymi na Facebooku, dzięki czemu dziewczynka będzie wciąż obecna z nami w swoich słowach!