in

Złącz obie dłonie i zobacz jak układają się linie – To mówi o Tobie więcej niż myślisz!

Sprawdź układ linii na obu dłoniach. Muszą być ustawione równo żeby ocenić czy na lewej i prawej dłoni przebiegają podobnie łącząc się czy też jedna z nich jest wyżej bądź niżej.

1 Linie są równe

Jeśli obie linie na dłoniach łączą się świadczy to o tym, że jesteś zrównoważoną osobą. Nie przepełnioną konfliktami wewnętrznymi. Wierzysz w proste zasady. Dobro zawsze zwycięża, a miłość pokona wszystkie przeszkody. Nie zadręczasz się i nie rozstrząsasz problemów. Przyjmujesz co ma być, wiedząc, że los się odwróci i znów będzie dobrze. Twoja wiara w to jest niezłomna. To w co wierzysz i co postanawiasz zostaje z Tobą na zawsze. Jesteś wierny/a swoim przekonaniom i konsekwentny/a w realizacji. Bez względu na to czy oddajesz się rodzinie, czy karierze, czy rozwijasz duchowość, realizujesz pasje – wybierasz to, czego akurat potrzebujesz w danym momencie, na danym etapie życia.

W swoich planach nigdy nie jesteś egoistą. Zawsze bierzesz pod uwagę potrzeby innych. Masz głębokie poczucie prawości i nie jesteś w stanie nikogo skrzywdzić. Zdarza się, że masz przez to poczucie wykorzystania. Trochę tak jest, ponieważ orientujesz się w tym za późno, bo zabrakło ci asertywności i zawczasu nie powiedziałeś/aś: dość.

Żyłbyś/abyś pełnią szczęścia gdyby nie stawali od czasu do czasu na Twojej drodze ludzie, którzy są małostkowi i nie widzą nic poza czubkiem własnego nosa. Oni ciągną cię w dół i dezorientują. Na szczęście udaje ci się po tym pozbierać, otrząsnąć i wrócić na własny kurs.

2. Prawa linia jest wyżej od lewej
 

W swoim życiu możesz odczuwać brak równowagi. Im bardziej linia prawej dłoni jest wyżej tym tej równowagi mniej. Prawa linia wyżej oznacza, że górę bierze ta sfera życia, w której priorytetami stają się rodzina i dom. Staje się to do tego stopnia najważniejsze, że sprawy inne mogą zostać nieco zaniedbane. Możesz odczuwać potrzebę większej swobody, rozwoju osobistego lub sukcesów w pracy. Sprawy rodzinne zawsze będą dla ciebie najważniejsze i nawet wtedy, gdy odczuwasz braki w innych sferach znajdujesz pocieszenie w tym, że dbasz o to, co dla ciebie jest najistotniejsze w życiu – wartości rodzinne. Jeśli linie są mocno odsunięte będzie ci trudno. W życiu targać tobą będą konflikty wewnętrzne i dostrzeganie braków bardziej niż docenianie tego co masz. Ale jeśli linie są blisko a prawa tylko nieco powyżej lewej, uda ci się mieć to co ważne i znaleźć w tym szczęście i satysfakcję.

3. Linia na lewej dłoni jest wyżej od linii na prawej
 

Tak układ również oznacza brak równowagi w różnych sferach życia. Każdy człowiek dąży do niej podświadomie. A gdy jej nie osiąga odczuwa niedosyt, niezaspokojenie i brak. Ludzie z tym układem linii odczuwają dysharmonię już bardzo wcześnie, dlatego szukają takiej drogi, która jak sądzą zapewni im wszystko czego potrzebują. Ciężko pracują na marzenia i sukcesy, ponieważ to one mają dać poczucie spełnienia.

Osiągają sukcesy, stanowiska, pieniądze. Praca staje się priorytetem. W końcu jednak zamiast dać satysfakcję staje się źródłem frustracji, ponieważ kariera nie zapewnia spełnienia w każdej sferze życia. Muszą o tym pamiętać i dbać również o inne wartości jak szczęście domowego ogniska, rodzina, przyjaciele, potrzeby duchowe czy inne, których brak mogą odczuwać, a których nie zaspokoi żaden spektakularny sukces w pracy.