fot. youtube lily lu
in

Wytatuowała całe ciało i amputowała sobie palce. Ma to dla niej „głębsze znaczenie”

Lily Lu z Niemiec zdecydowała się na całkowitą zmianę swojego wyglądu. Jest znana z tego, że wytatuowała sobie nie tylko ręce i nogi, ale także wargi, gałki oczne i odbyt. To jednak nie koniec – uznała, że amputuje sobie także dwa palce i usunie sutki. Wszystko to sprawiło, że dziś nie przypomina dawnej siebie.

Ile ma łącznie tatuaży na swoim ciele? Czy nie żałuje swoich decyzji? Znamy szczegóły.

Całe ciało w tatuażach

Lily Lu jest jednym z nielicznych ludzi, którzy zdecydowali się na tak radykalne zmiany w swoim ciele. Chociaż jej wygląd może szokować, dla niej tatuaże i zmiany ciała są sposobem na wyrażenie siebie i swojej tożsamości. Jako osoba transpłciowa, Lu szuka sposobów na wyrażenie swojej płciowej tożsamości, a tatuaże są dla niej jednym ze sposobów na to.

Lu przyznaje, że nie wie, ile dokładnie tatuaży ma na swoim ciele, ale uważa, że ​​każdy z nich ma dla niej duże znaczenie. Jej ciało jest wyrazem jej indywidualności i osobowości, a tatuaże pomagają jej wyrazić swoje wewnętrzne emocje.

„Moje ciało jest w 100% pokryte tatuażami, więc w żaden sposób nie da się ich policzyć. (…) Dla mnie większość moich „dziar” ma głębsze znaczenie” – przyznała, cytowana przez portal mirror.co.uk.

Lu pierwszy tatuaż zrobiła, mając zaledwie 14 lat. Teraz ma całe ciało w tatuażach, czerwone dredy, a także pomalowane zęby.

Niektórzy ludzie mają zastrzeżenia co do wyglądu Lili Lu. Jednak zupełnie nie ma to wpływu na to, jak Lu czuje się ze swoim ciałem i jakie decyzje podejmuje w kwestii swojego wyglądu.