fot. youtube/Paravidz
in

Podczas spaceru z psem zamarł, gdy nagle zobaczył lewitujące dziecko – wszystko nagrał z ukrycia

Mężczyzna jak zwykle udał się na spacer ze swoim pupilem. Bardzo lubią chodzić do lasu – zwierzę może się wybiegać i zawsze wraca do domu szczęśliwe. Nie spodziewali się jednak, że tym razem dokonają tam niezwykłego odkrycia. Choć właściciel tylko chciał nagrać swojego bawiącego się psa, w kamerze uchwycił coś jeszcze.

Na nagraniu dostrzegł lewitującą dziewczynkę. Choć wydaje się to nierealne, ciężko temu zaprzeczyć, patrząc na filmik. Pod koniec nagrania możemy zobaczyć, że dziecko nie jest samo, jej loty są kontrolowane przez babcię.

Chciał nagrać swojego psa, uchwycił lewitujące dziecko

Mężczyzna nagrywał wszystko swoim telefonem. W tle słyszymy szum drzew, a obraz jest nieco zamglony. Widzimy, jak po chwili zabawy psa zaciekawiło coś innego. Gdy właściciel pobiegł za pupilem, ich oczom naraz ukazał się niesamowity widok.

Na nagraniu możemy zobaczyć zbliżenie – nie ma wątpliwości co do tego, że w tle dziecko lewituje w powietrzu. Wszystkiemu przygląda się babcia. Gdy tylko kobiety orientują się, że są obserwowane, uciekają. Nie widać, jak dziewczynka wraca na ziemię, tylko raczej jakby właściciel psa na moment upuścił kamerę.

Babcia i dziewczynka biegną w głąb lasu. Nie wiadomo, co tak naprawdę się wydarzyło. Poniższe nagranie zdobyło ogromną popularność w sieci i szokuje każdego, sami zobaczcie: