in

Dwa jamniki wchodzą na wybieg ogromnego lwa. To, co dzieje się po chwili, szokuje internautów!

Miłość i przyjaźń przybierają najróżniejsze formy. Czasem łączą dwie istoty, których nie można było się w ogóle spodziewać.

A o tym, że lew jest prawdziwym królem zwierząt wie chyba każdy od dziecka. Dumny, dostojny i wielki, tak można go najłatwiej scharakteryzować. Wzbudza respekt nie tylko u innych zwierząt, ale również u ludzi. Wspólna zabawa jamnika i lwa sprawia jednak, że nie sposób się nie uśmiechnąć. Wszak to porównanie godne Goliata i Dawida. Rezerwat Dzikich Zwierząt w Oclahomie w Stanach Zjednoczonych jest wyjątkowym miejscem, gdzie swój azyl znalazły gatunki najróżniejszych zwierząt z całego świata. Wśród nich prawdziwy prym wiedzie lew o imieniu Bonedigger. To wielkie zwierzę dopuszcza do siebie jednak bardzo ograniczone grono przyjaciół. Mowa tu o jego opiekunie oraz niewielkiej jamniczce o imieniu Abby.

Choć dla wielu, wygląda to przekomicznie, przyjaźń tych dwojga jest autentyczna i prawdziwa. Lew pozwala bowiem swojej przyjaciółce na naprawdę wiele, czasem to ona decyduje o tempie i sposobie zabawy. Widok tych dwojga zdecydowanie porusza, gdyż król zwierząt, przy swojej olbrzymiej masie doskonale sprawdza się w roli delikatnego opiekuna.

Całą relację można naocznie zobaczyć dzięki krótkiemu filmikowi, nagranemu przez właścicieli rezerwatu. Nagranie udostępniono już blisko pięć milionów razy, gdyż wzbudza pozytywne emocje i pokazuje, że w świecie zwierząt często nie liczą się różnice.