in

Przerażające sceny w telewizyjnym show. Lew nagle rzucił się na dziecko, widzowie zamarli.

Twórcy programów telewizyjnych starają się robić dosłownie wszystko, co w ich mocy, aby przyciągnąć przed odbiorniki możliwie jak największą liczbę widzów. Niektóre ich pomysły wykraczają jednak poza wszelkie granice rozsądku i jakichkolwiek zasad bezpieczeństwa.

Niejednokrotnie pomysły scenarzystów zagroziły już zdrowiu, a nawet życiu osób występujących w programach. Pomimo tego, zdają się oni nie wyciągać z tego absolutnie żadnych wniosków. Najlepszym tego przykładem jest show, w którym między innymi udział wzięła matka z małym dzieckiem, oraz treser z lwem.

Siedzieli oni obok siebie rozmawiając, gdy nagle dziecko zaczęło płakać. To zachowanie wzbudziło agresję u drzemiącego w pobliżu lwa. Zwierzę zaatakowało niemowlę. Tylko szybka interwencja ludzi zgromadzonych w studio, pozwoliła uniknąć strasznej tragedii, którą tysiące widzów zobaczyłoby na żywo. Zwierzę zostało natychmiast odciągnięte od dziecka i wyprowadzone ze studio. Na szczęście tym razem nikomu nic się nie stało, jednak naprawdę nie warto ryzykować życia ludzi, dla zwiększenia oglądalności programu.

Obejrzyjcie nagranie: