in ,

Aż ciężko uwierzyć, ile lat ma ta kobieta. W momencie stanie się Twoją inspiracją.

Pewna 64-latka jest wspaniałym przykładem na to, że wiek nie gra roli. Jej sylwetka zachwyciła wszystkich internautów. Trzeba przyznać, że kobieta wygląda naprawdę niesamowicie!

64-letnia Lesley Maxwell z Melbourne zupełnie nie wygląda na swój wiek i przez to często jest podrywana przez mężczyzn w wieku jej wnuczki. Kobieta od dawna jest trenerką personalną, bierze udział w licznych zawodach sportowych, a na jej Instagramie jest prawie 50 tys. fanów.

Australijka ciężko pracuje, aby wyglądać tak, jak wygląda. Cieszy się energią i dobrym samopoczuciem. Jest wspaniałą inspiracją dla każdego. Chodzi na siłownię, a jej dieta jest bogata w składniki odżywcze, które zapewniają witalność ciała.

„Po co być starym i chorym, jeśli nie musisz być taki. Dlaczego nie czuć się jak na szczycie świata?” – stwierdza 64-latka.

Córka Lesley jest bardzo dumna ze swojej mamy. Poniżej możemy zobaczyć zdjęcie, na którym 64-latka pozuje razem ze swoją 42-letnią córką i 19-letnią wnuczką. To nie do wiary, że kobiety dzieli taka różnica wieku.

Na Instagramie Lesley Maxwell chętnie dzieli się swoimi zdjęciami w bikini i obcisłych strojach sportowych.

„Lubię fitness, więc zawsze chodzę na siłownię w skąpym ubraniu. Jestem też przyzwyczajona do występu na scenie w skromnym bikini, więc nie mam z tym problemu” – mówi Lesley Maxwell.