screenshot: Youtube/Training Magazine
in

Nastolatki każdego dnia torturowały woźnego. Gdy miał już tego dość, przygotował idealną zemstę

Nastoletnie dziewczęta mogą czasem być wyjątkowo okrutne i egoistyczne. Za ich niemiłe zachowania czasem można obwiniać hormony, ale w większości przypadków, po prostu chcą one zaimponować innym dzieciom w swoim wieku.

Pewien biedny woźny musiał doświadczyć tego na własnej skórze, kiedy „popularne nastolatki” w szkole zostawiały ślady szminek na lustrze w łazience. Kiedy woźny miał tego dość, dał im lekcję, którą zapamiętają do końca życia!

Na początku zgłosił się do dyrektorki szkoły i poprosił o pomoc w rozwiązaniu tego problemu – ale to tylko pogorszyło sprawę. Dziewczynki podwoiły liczbę śladów swoich ust na lustrze. Wtedy woźny postanowił wziąć sprawy w swoje ręce.

Dzięki pomocy dyrektorki, zorganizował spotkanie w toalecie ze wszystkimi dziewczynami ze szkoły.

Chciał im pokazać, ile pracy trzeba włożyć, aby wyczyścić wszystkie plamy z lustra. Starał się wytłumaczyć im, jak sporo czasu to pochłania i że nawet zmusza go to do zostawania po godzinach, przez co nie może spędzić czasu ze swoją rodziną. Ale kiedy dziewczęta zobaczyły, w jaki sposób woźny czyści lustra, doznały szoku. Te panie z pewnością już nigdy więcej nie będą torturować woźnego!

Obejrzyj film poniżej i zobacz na jaki pomysł wpadł woźny: