in ,

Ten lekarz śpiewa swoim pacjentom – Reakcja tej 17-miesięcznej dziewczynki wzrusza do łez!

Dr Paulo Martins jest kochany przez swoich pacjentów w Szpitalu Klinicznym Ribeirao Preto w Sao Paulo.

Doktor jest nie tylko bardzo dobrym lekarzem, ale także człowiekiem. Kocha i rozumie swoich pacjentów, stara się ulżyć im w cierpieniu i rozweselić trudny czas choroby.

Doktor zyskał kolejnego małego fana.

Siedemnastomiesięczna Sophia Romao Bueno od dłuższego czasu walczy z zaburzeniami układu odpornościowego. Ta rzadka choroba wieku dziecięcego oznacza, że ​​Sophia spędza sporo czasu w szpitalu, a agresywne leczenie bardzo ją osłabia.

Ale doktor ją oczarował, gdy usłyszała jak gra zaczęła iść za nim po korytarzu i nie odstępowała na krok.

Kiedy szedł od pokoju do pokoju, grając dla pacjentów, Sophia podążała za nim, zatrzymując się w drzwiach i słuchając. Kiedy skończył, doktor Martins znalazł Sophię czekającą na niego w korytarzu.
 

Sophia patrzyła na niego proszącym wzrokiem i lekarz zrozumiał, że malutka chce by zagrał teraz dla niej i tylko dla niej.
 
Podniósł więc swoje ukulele i zaśpiewał dla niej, a Sophia kołysała się w rytm melodii.
 

 
Inni lekarze i pielęgniarki zebrali się wokół, obserwując tę ​​cudowną interakcję. Sophia nie mogła przestać się poruszać.
 
Ale kiedy doktor Martins skończył, Sophia patrzyła na niego, błagając go, by kontynuował grę. Tak też zrobił. Ta magiczna chwila została uwieczniona na kamerze i udostępniona nam wszystkim. Zdobyła miliony likeów i nic dziwnego.
 

 
Gdy Sophia tańczyła, wszyscy w szpitalu obserwowali ją, a po twarzy jej ojca spłynęła łza, bo czuł, że jego córeczka zapomniała przez chwilę o bólu, chorobie, stresie i wszystko było piękne. Muzyka jest potężna i widzimy to na poniższym filmie.