fot. youtube/Lady Formula
in

Oto jak naturalnie wyleczyć opadające powieki. Efekty zauważysz już po kilku minutach.

Jeśli masz powieki mające tendencję do zwisania i opadania, sam wiesz jakie to może być frustrujące. Luźna skóra sprawia, że robienie makijażu oczu staje się o wiele trudniejsze, a także powoduje, że wygląda ona na bardziej zmęczoną i zużytą.

Dla większości ludzi ten stan jest zazwyczaj wynikiem naturalnego procesu starzenia, ale w niektórych przypadkach jest to wywołane uszkodzeniem nerwów, chorobą lub urazem. A więc zazwyczaj pada na najgorsze, czyli operację plastyczną, bo nie wiele można zrobić by skutecznie i niedrogo pozbyć się tego problemu, jednak nie trać jeszcze nadziei!

Jak naturalnie wyleczyć opadające powieki?

Jedną z najlepszych naturalnych metod leczenia tego zagadnienia są jaja, a dokładniej ich białko. Od dawna były one powszechną metodą leczenia wielu problemów, zwłaszcza jako produkt do pielęgnacji urody.

Były często stosowane w leczeniu blizn, zapobiegania trądzikowi i przebarwieniom, usuwaniu zaskórników, jako maska do włosów, jako maska nawilżająca skórę i wiele więcej, ale teraz także stały się idealnym środkiem na zwalczenie problemu opadających powiek.

Oto co trzeba zrobić:

  1. Oczyść swoją twarz z makijażu i porządnie wysusz.
  2. Rozbij jajko i usuń z niego żółtko.
  3. Za pomocą płatków kosmetycznych do twarzy, zastosuj białko jaja na powieki. Pamiętaj aby nie nakładać zbyt dużo płynu na płatek. Nie powinien on spływać z powiek.

    * Należy zachować ostrożność i upewnić się, aby białko nie dostało się do twoich oczu

  4. Miej oczy zamknięte i czekaj aż białko całkowicie wyschnie.
  5. Umyj twarz, po czym ją osusz.

Wyniki zauważysz już po kilku minutach, a efekt wypoczętych powiek będzie utrzymywał się nawet do 48 godzin. Możesz wykonywać to raz w tygodniu lub nawet codziennie jeśli chcesz, ponieważ jest to całkowicie bezpieczne i całkowicie naturalne.

Poniżej znajdziesz także wideo z kilkoma przydatnymi ćwiczeniami, które możesz robić, aby jeszcze bardziej wspomóc swoje powieki i zredukować zmarszczki. Nie zapomnij podzielić się tymi cennymi informacjami ze swoimi znajomymi.