in

Lech Wałęsa wybrał się do fryzjera. Opublikował zdjęcia z wizyty, które oburzyły Polaków!

Lech Wałęsa posiada konto zarówno na Facebooku, jak i na Instagramie i często z nich korzysta. W mediach społecznościowych naraził się on zwykłą wizytą u fryzjera. Internauci są oburzeni jego zachowaniem. Polityk nie przestrzega zaleceń.

Lech Wałęsa u fryzjera

Od dziś możemy znowu korzystać z usług salonów fryzjerskich. Dla wielu z nas to naprawdę wspaniała informacja i z chęcią z tego skorzystamy. Obowiązujące zasady jednak nie napawają już takim optymizmem.

Z całą pewnością Lech Wałęsa nie powinien chwalić się swoją wizytą u fryzjera. Oddał się w ręce profesjonalisty, jednak zlekceważył obowiązujące przepisy i tym samym oburzył Polaków. Zamiast dawać przykład innym, jak postępować, sam je łamie razem z fryzjerem.

Każdy, kto zainteresował się możliwością pójścia do fryzjera po tak długim czasie, z pewnością wie, że w salonach obowiązują sztywne zasady w związku z pandemią. Ministerstwo Rozwoju przekazało jasne wytyczne co do tego, jak mają wyglądać wizyty.

Jakie zakazy złamał polityk?

Lech Wałęsa złamał u fryzjera wiele obowiązujących zasad. Wśród nich możemy wymienić na przykład korzystanie z telefonu komórkowego, które jest zabronione. Fryzjer nie ma rękawiczek ani maseczki, podobnie polityk na jednym z dwóch zdjęć. Brakuje także specjalnej odzieży ochronnej. Wizyta nie należy do tych, z których można brać przykład.

Polityk nie powinien dzielić się tymi zdjęciami! Co o tym sądzicie? Dajcie znać w komentarzu!

Źródło: Wprost, Facebook / Miniaturka: Jarle Vines / CC BY 3.0