in

Otyła kobieta odkryła, że mąż ją zdradza. Rozstali się, ale jej metamorfoza sprawiła, że on pragnie teraz wrócić

Kiedy dowiadujemy się, że najbliższa nam osoba nas zdradza, ciężko jest się nie załamać. To cios prosto w serce, który tkwi w nas przez długie lata i sprawia, że zaczynamy mieć problem z akceptacją siebie. Zastanawiamy się na przykład, w czym kobieta, z którą zdradził nas mąż, jest od nas lepsza.

Wie o tym doskonale pewna kobieta, o której jest ta historia…

Leanne Champ była kobietą przy kości, ale nie przeszkadzało jej to w szczęśliwym życiu z mężem. Była przekonana, że są sobie pisani i mąż ją akceptuje, ale okazało się, że nie do końca jest to prawdą. Dowiedziała się, że mąż ją zdradza…

Była w szoku. Nie spodziewała się, że doczeka czegoś takiego, ale zamiast płakać, postanowiła, że musi coś ze sobą w końcu zrobić. Zaniedbała się – to był fakt. Miała 24 lata i ważyła 127 kg.

Zaczęła stopniowo zmieniać nawyki żywieniowe i starać się nabierać pewności siebie. Nie chodziła już do McDonalda, a na jej twarzy coraz częściej pojawiał się uśmiech.
 

Kochała fast foody, ale wiedziała, że nie są one mile widziane w jej życiu. W końcu zrozumiała, że niezdrowym jedzeniem chciała wypełnić różne braki w swoim życiu. Wiedziała, że musi pracować zarówno nad ciałem, jak i duszą, która również wymagała opieki.
 

Leanne zaczęła inspirować się nawykami osób prowadzących zdrowy tryb życia.

Przekonuje, że miała cel, który był motywacją do tego, by się nie poddawać – chciała wyglądać inaczej. Leanne patrzyła na zdjęcia sławnych szczupłych osób i wyobrażała sobie, że jej sylwetka też będzie tak niedługo wyglądać. Chciała czuć się pewna siebie i kobieca.


 
Kobieta przeszła na dietę i zaczęła pracować nad swoim ciałem, a także umysłem. Jej ulubionymi miejscami stały się: siłownia i pływalnia. Okazało się, że pływanie jest wprost stworzone dla niej!

Minęło 18 miesięcy i Champ ważyła już praktycznie połowę mniej. 2 lata przyniosły jej efekt stracenia 76 kilogramów! To niesamowite – a co najważniejsze, po osiągnięciu swojego celu nie przestała dbać o siebie. Cały czas prowadzi aktywny tryb życia i uprawia sport!
 
Co o tym sądzicie? Ta przemiana jest bardzo motywująca, prawda?
 
Podzielcie się nią ze swoimi bliskimi!
 

Źródło: ofeminin.pl, mirror.co.uk | Fotografie: Facebook.com, Imgur.com