fot. Leanne Champ
in

Otyła kobieta odkryła, że mąż ją zdradza. Zostawiła go i przeszłą przemianę, która zwaliła go z nóg

Kiedy dowiadujemy się, że najbliższa nam osoba nas zdradza, ciężko jest się nie załamać. To cios prosto w serce, który tkwi w nas przez długie lata i sprawia, że zaczynamy mieć problem z akceptacją siebie. Zastanawiamy się na przykład, w czym kobieta, z którą zdradził nas mąż, jest od nas lepsza.

Wie o tym doskonale pewna kobieta, o której jest ta historia…

Leanne Champ była kobietą przy kości, ale nie przeszkadzało jej to w szczęśliwym życiu z mężem. Była przekonana, że są sobie pisani i mąż ją akceptuje, ale okazało się, że nie do końca jest to prawdą. Dowiedziała się, że mąż ją zdradza…

Była w szoku. Nie spodziewała się, że doczeka czegoś takiego, ale zamiast płakać, postanowiła, że musi coś ze sobą w końcu zrobić. Zaniedbała się – to był fakt. Miała 24 lata i ważyła 127 kg.

Zaczęła stopniowo zmieniać nawyki żywieniowe i starać się nabierać pewności siebie. Nie chodziła już do McDonalda, a na jej twarzy coraz częściej pojawiał się uśmiech.

Kochała fast foody, ale wiedziała, że nie są one mile widziane w jej życiu. W końcu zrozumiała, że niezdrowym jedzeniem chciała wypełnić różne braki w swoim życiu. Wiedziała, że musi pracować zarówno nad ciałem, jak i duszą, która również wymagała opieki.

Leanne zaczęła inspirować się nawykami osób prowadzących zdrowy tryb życia.

Przekonuje, że miała cel, który był motywacją do tego, by się nie poddawać – chciała wyglądać inaczej. Leanne patrzyła na zdjęcia sławnych szczupłych osób i wyobrażała sobie, że jej sylwetka też będzie tak niedługo wyglądać. Chciała czuć się pewna siebie i kobieca.

Kobieta przeszła na dietę i zaczęła pracować nad swoim ciałem, a także umysłem. Jej ulubionymi miejscami stały się: siłownia i pływalnia. Okazało się, że pływanie jest wprost stworzone dla niej!

Minęło 18 miesięcy i Champ ważyła już praktycznie połowę mniej. 2 lata przyniosły jej efekt stracenia 76 kilogramów! To niesamowite – a co najważniejsze, po osiągnięciu swojego celu nie przestała dbać o siebie. Cały czas prowadzi aktywny tryb życia i uprawia sport!

Co o tym sądzicie? Ta przemiana jest bardzo motywująca, prawda?

Podzielcie się nią ze swoimi bliskimi!

Źródło: mirror.co.uk | Fotografie: Facebook.com