fot. tiktok @ lovee.miss.lauren
in

Pochwaliła się wstrząsającym zakupem w sieci. „Kto w ogóle sprzedaje prochy swojej mamy?”

W świecie mediów społecznościowych ludzie często dzielą się nietypowymi odkryciami i nabytkami. Niedawno jedna użytkowniczka TikToka ujawniła swój niecodzienny zakup dokonany przez Facebook Marketplace, który zdobył pokaźną uwagę w sieci.

Niecodzienna oferta na Marketplace

Użytkowniczka TikToka o pseudonimie @epicconfections natknęła się na niezwykłe ogłoszenie: „Prochy mojej mamy, 2 uncje (ok. 56 g) popiołu i kości w fiolce. $30 plus koszt wysyłki z Alabamy”. Co więcej, ogłoszenie zawierało kopię świadectwa kremacji…

Lauren The Mortician, tiktokerka z doświadczeniem w branży pogrzebowej, zareagowała na to ogłoszenie. Jej decyzja o zakupie prochów, natchniona ciekawością, została uwieczniona w postach na jej profilu TikToka. Odpakowywanie nabytku podpisała jako „Babcia przyjechała”.

Lauren zastanawiała się głośno: „Kto w ogóle sprzedaje prochy swojej mamy na Facebook Marketplace? Chociaż sądząc po tym, co wiem, jest to prawdopodobnie legalne po kremacji, to nadal jest to coś niecodziennego.” Historia skremowanej kobiety miała być ujawniona pod warunkiem za dodatkową opłatą.

@lovee.miss.lauren #duet with @Lauren the Mortician Grandma has arrived ✨ #Stitch #laurenthemortician #wejustgotaletter ♬ Quirky – Oleg Kirilkov

Reakcje w sieci

Nie wszyscy przyjęli decyzję Lauren z zrozumieniem. Użytkownicy TikToka byli zarówno zaskoczeni, jak i ciekawi treści listu, jaki Lauren otrzymała w przesyłce. W sieciowym forum Reddit opinie były bardziej krytyczne, z komentarzami takimi jak: „Pracowałam w branży pogrzebnej, to jest nieetyczne” czy „Zabawne jak usuwa negatywne komentarze”.

Odpowiadając na wątpliwości, czy zakupione przez nią prochy są prawdziwe, Lauren odpowiedziała: „Możecie zobaczyć, jak otwieram to na żywo i potwierdzić autentyczność poprzez fragmenty kości w środku.”

Taka sytuacja pokazuje, jak szeroki zakres rzeczy można znaleźć w sieci, a także jak różne mogą być reakcje ludzi na kontrowersyjne decyzje.