in

Zdrowa 16-latka nagle umarła na plaży. Przyczyna? – Wypiła napój, który można zakupić w każdym sklepie!

16-letnia Lanna Hamann, bardzo cieszyła się, że w końcu odpocznie od natłoku codziennych obowiązków i wyjedzie na wakacje do Meksyku, gdzie będzie mogła spotkać się ze swoją rodziną i przyjaciółmi. Jednak nikt nie przypuszczał, że jej urlop będzie miał taki obrót…

Lanna nie chcąc tracić czasu, gdy tyko wstało słońce, udała się na plażę. Czuła się dobrze, ale nagle upadła.
Natychmiastowo zostały podjęte próby reanimacji przez pomoc medyczną, ale mimo to dziewczyna zmarła na zawał serca.

Lanna była dziewczyną wysportowaną, zakochaną, szczęśliwą a przede wszystkim w pełni zdrową, nikt nie mógł uwierzyć w to, co się stało. Przyczyna niespodziewanej śmierci dziewczyny, okazała się przerażająca.

Matka przypuszczała, że powodem mógł być napój energetyczny.
A pomyślała sobie tak dlatego, iż Lanna przed śmiercią zamiast wody, piła tylko energetyki i właśnie to mogło być powodem zatrzymania u niej krążenia.

Po przeprowadzonych badanich, Kardiolog Jack Wolfson potwierdził podejrzenia matki, Lanna nałogowo piła napoje energetyczne.

Za duża ilość kofeiny i cukru jest groźna nawet dla osób tak zdrowych jak Lanna.
Jest mnóstwo medycznych dowodów na to, że energetyki zagrażają nie tylko zdrowiu ale i życiu, mimo to ludzie często po nie sięgają..

Warto rozpowszechnić tę wstrząsającą historię córki Kris, ponieważ może to być przestrogą dla ludzi, którzy do końca nie zdają sobie sprawy z konsekwencji picia tego świństwa.

Źródło: heftig.de / Fotografie: facebook.com, facebook.com