in

Lady gaga spadła z fanem ze sceny. Mężczyzna nie był w stanie utrzymać jej wagi.

Piosenkarka Lady Gaga przeżywa trudne czasy. Dziewczyna naprawdę miała nadzieję, że jej romans z Bradleyem Cooperem dojdzie do logicznego zakończenia i zakończy się weselem, ale okazało się, że żyła w błędzie.

W najbardziej kluczowym momencie Cooper zostawił ją bez niczego. Piosenkarka przyznała, że ​​ma złamane serce, ciągle płacze i jest smutna. I tylko praca odwraca jej uwagę od smutnych myśli i daje jej siłę do życia.

Ostatnio Lady Gaga wystąpiła ze swoim czarującym show w Las Vegas. Podczas występu zauważyła fana, który najprawdopodobniej bardzo przypominał jej Bradleya Coopera i zaprosiła go na scenę.

Kiedy facet wstał i zbliżył się do niej, Gaga owinęła swoje nogi wokół niego, a potem wskoczyła na niego. Fan Gagi nie był zbyt silny fizycznie lub piosenkarka była zbyt ciężka, więc potknął się z braku sił i upadł z nią ze sceny.
 
Publiczność wpadła w panikę z obawy o Lady Gagę, ale najwyraźniej na próżno. Jak gdyby nigdy nic, piosenkarka wyszła na scenę i kontynuowała swój występ. Ale to, jak się czuje ten facet, pozostaje jedną niewiadomą. Poniżej możecie zobaczyć jak to wyglądało: