in

Uważała swojego lekarza za dobrego, ale dopiero gdy urodziła, poznała jego prawdziwą naturę.

Lacie zawsze uważała swojego lekarza za uprzejmego i troskliwego, ale jego prawdziwą naturę poznała, gdy urodziła dziecko.

Dwa tygodnie po narodzinach córeczki Lacie poszła do niego na kontrolę. Powiedział do niej wtedy „Mam coś dla Was”, a jej szczęka opadła na widok tego, co młody lekarz trzymał w dłoniach. Tej chwili Lacie nigdy nie zapomni.

Gdy pojawia się ta mała kulka radości w twoim życiu zmienia wszystko. Nawet jeśli oznacza to nieprzespane noce i otoczenie kupkami i pieluchami, jest to zdecydowanie najlepsza rzecz, jakiej można doświadczyć.

Dr. Erik Bostrom z Minnesoty zna radość z zostania rodzicem aż nazbyt dobrze. Czemu? Ponieważ każdego dnia towarzyszy ludziom, którzy zostają rodzicami. Mamy i ojcowie dzielą się swoją radością z tym wyjątkowym człowiekiem.

Ten lekarz robi coś niesamowicie pięknego dla dzieci, a historia jego dobrych uczynków jest teraz upubliczniona na cały świat.


 
Ten cudowny i życzliwy lekarz nie tylko dba o to by dzieci bezpiecznie przyszły na świat, ale także pomaga ich mamusiom dbać o zdrowie po porodzie.

Jak sam mówi, po prostu kocha swoją pracę. I kocha ją do tego stopnia, że ​​chce nawiązać ze wszystkimi noworodkami i ich rodzinami bardziej osobistą więź. Robi coś naprawdę słodkiego. Doktor Bostrum szyje spersonalizowane kocyki dla każdej ze swoich pociech.
 

 
Mówi, że robi to, ponieważ chce, aby jego pacjenci mieli coś co sprawi, że lepiej zapamiętają najlepszy dzień w ich życiu. Szyje sam jak prawdziwy zawodowiec. Przyznaje także, że cały wysiłek się opłaca, gdy widzi uśmiech świeżo upieczonych mam. Wszyscy cenią ten prezent, ponieważ jest ręcznie robiony i szyty z dużą dozą miłości.
 

 
Lacie Hietalati urodziła niedawno córeczkę. Podczas wizyty kontrolnej po dwóch tygodniach dr Bostrom przywitał ich z uśmiechem i wyjątkowym prezentem. Lacie była zaskoczona, ponieważ nie spodziewała się, że lekarz zrobi tak cudowną rzecz.
 
To niesamowite, jak on sam znajduje czas, by uszyć te koce, mając tyle pacjentów i napięty grafik. Okazuje się, że kiedy jest się człowiekiem pełnym miłości i pasji, to nic nie jest niemożliwe.
 
Wielkoduszność dr. Bostroma jest naprawdę wyjątkowa. Wszyscy zgadzamy się, że potrzebujemy na tym świecie więcej ludzi takich jak on. Ludzi, którzy sprawią, że poczujemy się jak wyjątkowi. Doktorze Bostrom jest Pan naszym bohaterem.
 
Podziel się, jeśli uważasz, że Twoich bliskich zainteresuje ta historia.