in ,

Kobieta pokazała, jak wygląda po urodzeniu trójki dzieci. Opublikowała zdjęcia ze łzami w oczach.

W mediach społecznościowych widzimy idealne życia ludzi, które z pewnością odbiegają od rzeczywistości.

Może to prowadzić do mylnego postrzegania świata i spowodować, że będziemy czuć się niewystarczająco dobrzy – bo przecież ktoś robi tyle rzeczy, wygląda tak dobrze, na wszystko ma czas. Pewna kobieta postanowiła obalić mity. Rodzice są jej za to wdzięczni.

Kto z nas nie widział na Instagramie zdjęć młodych mam, które wręcz tuż po urodzeniu dziecka są w świetnej formie – wypoczęte, szczupłe i uśmiechnięte? Chyba nie do końca tak zawsze wygląda macierzyństwo. Prawdę postanowiła zdradzić pewna internautka, pokazując, jak wygląda naprawdę po urodzeniu trójki dzieci.

Kobieta po trzech ciążach

Kylee Austin stała się samozwańczą ambasadorką normalności po urodzeniu trzech synów. Nie wstydzi się swojego ciała takim, jakim jest i uznała, że pora obalić mity – kobiety po urodzeniu trójki dzieci bez filtrów i retuszu nie są w świetnej formie.

I choć sama zawsze należała do szczupłych osób, kiedy zaszła w ciążę bliźniaczką, jej wygląd diametralnie się zmienił. Nie tak łatwo było wrócić do dawnych wymiarów.

Do dziś próbuje ćwiczyć i stosować odpowiednią dietę, jednak pewne sprawy nie zależą od nas – rozciągnięta skóra na brzuchu to ślad, który z pewnością będzie jej towarzyszył.

Kylee ma dość tego, że w sieci pokazywane są tylko piękne zdjęcia, które nijak mają się do rzeczywistości. Macierzyństwo to niełatwe zadanie, które sprawia, że kobieta nie wygląda jak modelka – często płacze i często ma już dość.

Kobieta szybko stała się inspiracją dla wielu innych rodziców, którzy również chcą się czuć dobrze z tym, że nie są i nie będą idealni!

Podziel się tą wspaniałą historią z innymi!

Źródło: Fotografie: instagram.com/mrskyleeaustin/