in ,

Kura zagrała na pianinie patriotyczną pieśń. Publiczności opadły szczęki z wrażenia

W programie „Mam Talent” pojawiają się rozmaici uczestnicy chcący zaprezentować swoje umiejętności przed jurorami i publicznością.

Zdarza się, że uczestnikami nie są jednak ludzie, tylko zwierzęta. W tym wypadku mowa o kurze… grającej na pianinie!

Widzowie przecierali oczy ze zdumienia, patrząc, do czego zdolne jest to zwierzę. Niesamowite!

Kura grająca na pianinie

Amerykańska kura, Jokgu, zagrała pieśń patriotyczną. Zwierzę rasy Brama razem z właścicielkami, Shannon Myers i Seiree Arii, pojawiając się w programie „America’s Got Talent”, zdobyło serce każdego.

Kura początkowo nie chciała grać. Jurorzy byli pewni, że już nic więcej się nie wydarzy. Z pewnością Jokgu była zestresowana całkiem nową sytuacją. Po chwili jednak pokazała, co potrafi.

Kura zagrała patriotyczną pieśń „America the Beautiful”. Jury zadecydowało, że pojawi się także w kolejnym odcinku.

Jokgu, występując po raz drugi, była na scenie ze swoją koleżanką, Aichan. Obie kury miały grać na pianinie, jednak nie zamierzały stuknąć nawet w jeden klawisz. Wszyscy byli bardzo rozczarowani, a występ został zgodnie przerwany przez wszystkich jurorów.

Pomimo porażki, kury stały się jeszcze bardziej sławne po programie i były zapraszane ze swoimi właścicielkami do telewizji. Każda z nich miała swój profil w mediach społecznościowych, obserwowany przez mnóstwo ludzi z całego świata.

Na niektórych nagraniach widać, jak kury mają „podpowiedzi” na pianinie w formie lasera, jednak część melodii faktycznie znały na pamięć.

Jokgu zmarła w marcu 2020 roku.

Obejrzyj ten niezwykły występ poniżej!