fot. tiktok/ruggreno
in

Kupili dom w atrakcyjnej cenie. To, co zastali w środku, nie mieści się w głowie

Kupno domu to poważna decyzja, która wymaga starannego przemyślenia. Dlatego większość ludzi poświęca wiele czasu na szukanie wymarzonego miejsca do życia, aby w końcu trafić na odpowiednie cztery ściany. Niestety, nie każdy ma czas lub cierpliwość na takie poszukiwania, co często prowadzi do podejmowania pochopnych decyzji, tak jak zrobiła pewna para z USA, której historia została opisana na łamach portalu dailystar.co.uk.

Izzi i Jordan postanowili kupić dom na aukcji, choć wiedzieli o nim bardzo niewiele. Zdawali sobie sprawę, że jest to budynek z czterema sypialniami i dwiema łazienkami, ale nie mieli pojęcia o jego stanie. Zdjęcia, które otrzymali, przedstawiały tylko zewnętrzną część domu. Mimo to, para zdecydowała się na ryzyko i wykorzystała swoje oszczędności, aby kupić nieruchomość.

To, co zobaczyli w środku, sprawiło, że złapali się za głowę…

Nie tego się spodziewali

Przy zakupie domu bardzo ważne jest dokładne przyjrzenie się nieruchomości i sprawdzenie jej stanu przed podjęciem decyzji o zakupie. Niestety, niektórzy kupujący, zafascynowani na przykład atrakcyjną ceną, podejmują decyzje na podstawie niewystarczających informacji, co w konsekwencji może prowadzić do rozczarowania i problemów. O takim przypadku opowiada artykuł opublikowany na portalu dailystar.co.uk, gdzie para, zdecydowana na kupno domu na aukcji, niedokładnie zapoznała się z ofertą i odkryła wewnątrz nieruchomości coś, czego zupełnie się nie spodziewała.

Po wejściu do środka okazało się, że wszystkie pomieszczenia domu wyglądały fatalnie. Izzi, która zdecydowała się na pokazanie wnętrza nieruchomości na TikToku, wyznała, że nie jest w stanie powiedzieć, kiedy ostatni raz wynoszono tam śmieci. Wszystkie pokoje były zagracone różnymi przedmiotami, takimi jak butelki i torby.

Wcześniej w domu mieszkała kobieta z trójką dzieci, czterema psami i kotem.

@ruggreno This is going to be a WILD ride…. stick around with us on this journey #hoarders #house #foreclosure #greenscreen #greenscreenvideo ♬ Aesthetic – Tollan Kim

Internauci nie mogli uwierzyć w to, że można zdecydować się na zakup czegoś takiego. Po podliczeniu kosztów związanych z remontem i sprzątaniem, cena wcale może nie być atrakcyjna…

„Wydasz mniej więcej tyle na samo sprzątanie i naprawę tego domu. Myślę, że przepłaciłaś.” – czytamy w komentarzach.

A Ty? Co o tym sądzisz? Daj znać w komentarzu!