fot. youtube/ Audra Haddock
in

Zanurzyła kubek w misce z wodą i lakierem do paznokci. To co zrobiła jest idealne na prezent!

Przedstawiamy Wam naprawdę ciekawy pomysł na prezent DIY, na który wpadła Audra Kurtza i zamieściła krótki poradnik na swoim kanale Youtube. Wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć ten piękny i wzorzysty kubek to odrobina wody, miska, lakier do paznokci, wykałaczka i tani ceramiczny kubek.

W pierwszej kolejności napełnij miskę ciepłą wodą na tyle, aby zmieścił się w niej cały kubek. Teraz przygotuj dwa lakiery do paznokci podobnego koloru i wlej kilka kropli jednego z nich w sam środek wody w misce. Poczekaj kilka sekund aż lakier rozejdzie się po wodzie. Weź drugi lakier i wlej kilka kropli również w środek wody. Musisz działać w miarę szybko, żeby lakier nie usechł. Następnie weź wykałaczkę i zmieszaj lakiery razem aby nadać ciekawy design. Teraz zanurz swój kubek w mieszance (koniecznie omijaj górnej i wewnętrznej części kubka, ponieważ się z niej pije) i pozostaw go na 2-3 godziny do wyschnięcia! Kubek powinien być myty ręcznie, aby wzmocnić design użyj przeźroczystego akrylu, również omijając części kubka z których się pije.

Dokładny i przejrzysty poradnik znajdziesz w poniższym wideo, jeśli pomysł Ci się spodobał nie zapomnij podzielić się nim na Facebooku!