in

Kuba Wojewódzki przesadził? Fani są oburzeni jego nowym zdjęciem

Kuba Wojewódzki nie przestaje zaskakiwać. W mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie, które zbulwersowało wiele osób. Pojawiło się pod nim mnóstwo komentarzy. Przesadził?

Nie ma wątpliwości co do tego, że Kubę Wojewódzkiego kojarzy każdy. Gospodarz popularnego talk-show jest człowiekiem, którego wszędzie pełno. Uwielbia dzielić się ze swoimi fanami tym, co go spotyka na co dzień.

W mediach społecznościowych możemy znaleźć mnóstwo zdjęć z jego codziennego życia. Jednak to, które pojawiło się ostatnio, wywołało niemałe zamieszanie.

Kuba Wojewódzki i jego nowe zdjęcie

„W nocy tradycyjnie błyszczę najbardziej…” – czytamy pod fotografią.

Na pierwszym planie widzimy samego gwiazdora, reklamującego nakładki do wybielania zębów. Nie to jednak zaskoczyło internautów, a to, co znajduje się na drugim planie. Możemy zobaczyć w tle nagą kobietę. Pod zdjęciem natychmiast pojawiła się lawina komentarzy. Według niektórych mocno przesadził, inni traktują to z przymrużeniem oka.

Fani są raczej przyzwyczajeni do widoku roznegliżowanych kobiet na zdjęciach Wojewódzkiego. Tym razem jednak odzew był naprawdę oszałamiający.

„Te młode i nagie ciała na drugim planie to częsty motyw Pana zdjęć. Zastanawia ile w tym świadomej chęci wzbudzenia sensacji i zainteresowania wokół reklamowanego produktu, a na ile (czy w ogóle?) Pan chce coś sobie i odbiorcom udowodnić. Niezależnie od odpowiedzi, przesyłam wyrazy sympatii i życzę miłego dnia obu bohaterom zdjęcia!” – pisze jedna z internautek.

„Po prostu informuje, że jestem w takim wieku, w którym każdy sex może być ostatnim…” – informuje Kuba Wojewódzki.

Źródło: WP, Instagram