in ,

Której osobie pomożesz jako pierwszej? Wynik tego testu mówi o tobie więcej niż myślisz!

Każdego dnia stajemy przed jakimś wyborem – jedne z nich są proste, jak wybór produktów w sklepie, inne o wiele trudniejsze, które mogą stać się wyborami na całe życie. Nasze decyzje pokazują, jakimi ludźmi jesteśmy. Dlatego dzisiaj przedstawiamy wam ćwiczenie, które pozwoli odkryć informacje na temat nas samych, mając na względzie podejmowane wybory!

Której osobie pomożesz jako pierwszej?

#1 Staruszka

Można powiedzieć o tobie: ta osoba myśli, potem działa – nigdy na odwrót. Jeśli masz w życiu kłopoty, starasz się podchodzić do nich z dystansem i spokojem, lubisz wszystko najpierw przemyśleć i w końcu wybrać najlepszą z opcji. Zdarza ci się wykonywać zadania, których ktoś inny by się nie podjął. Ważne dla ciebie są tradycje, które pielęgnujesz w swoim życiu i pokazujesz innym.

#2 Dziecko
Twoje dzieciństwo nie należało do najłatwiejszych, dlatego chciałbyś raz na zawsze pożegnać się z przeszłością. Mimo wielu problemów wciąż stawiasz wszystkiemu czoła z odwagą, a inni uważają cię za pozytywną osobę, którą można nazwać wulkanem energii. Ludzie czują się przy tobie bezpiecznie i komfortowo.

#3 Kaleka
 
Uwielbiasz te chwile, kiedy nie jesteś sam – ludzie są w twoim życiu niezwykle ważni. Nie masz problemu z zawieraniem nowych znajomości. Jesteś po prostu duszą towarzystwa! Często dochodzi w twoim życiu do konfliktów, ale zawsze szybko znajdujesz sposób, by z nich wyjść. Jesteś osobą stworzoną do tego, by być liderem.

#4 Pielęgniarka
 
Jesteś osobą, którą bardzo ciężko wyprowadzić z równowagi. Zazwyczaj nie stresujesz się niczym, w zamian za to dostrzegasz we wszystkim piękno. Zawsze znajdujesz dla siebie coś pozytywnego we wszystkim, co cię otacza. Twoje hobby to poznawanie nowych miejsc i zawieranie nowych znajomości – lubisz to, co nowe i nieznane. Często starasz się unikać ciężkiej pracy i rzeczy do zrobienia.
 
Czy wynik testu do ciebie pasuje? Podziel się swoim doświadczeniem w komentarzu!
 
Udostępnij ten test na Facebooku, aby mogli go wykonać także twoi bliscy – to wspaniała zabawa!