in

Kształt pępka zdradza naprawdę wiele o twojej osobowości – Nieprawdopodobne, ale się sprawdza!

Badanie kształtów pępka i związanych z nim cech nazywa się omfalomancją. Eksperci w tej dziedzinie wyciągają wnioski z kształtu, koloru i wielkości pępka i łączą go z określonymi cechami osobowości. Więc spójrz dobrze w lustro i dowiedz się poniżej, co ta część twojego ciała ujawnia na temat twojej osobowości.

Co o twojej osobowości mówi kształt pępka?

Okrągły

To sugeruje, że masz pozytywne podejście do życia. Jesteś gotów słuchać, odkrywać i uczyć się nowych rzeczy. Z natury jesteś optymistą, co czyni cię wspierającym przyjacielem. Zwykle widzisz dobro w każdej sytuacji.
Nawet jeśli szczęście nie jest na twoją korzyść, wolisz nauczyć się lekcji, zamiast postrzegać ją jako powód do przygnębienia i smutku. Jesteś odważny, ale na zewnątrz nie zachowujesz się głośno i apodyktycznie.

Duży i okrągły

Duży pępek sugeruje witalność i hojność. Wchodzisz w życie bez strachu, jesteś otwarty na nowe i dziwne sytuacje. Jednocześnie oddajesz się życiu w obfitości.

Wiele w życiu przeszedłeś, więc nie martwisz się małymi problemami. Jesteś wspaniały dla ludzi, nawet jeśli uważasz, że brakuje ci pewności siebie. Ranią cię samolubne motywy innych, ale twoja bezinteresowność prowadzi cię do tego, że robisz co tylko możesz, aby pomóc, bez większych oczekiwań.

Mały i płytki

To ciekawy kształt, ponieważ ukazuje dodatkowy wymiar twojej osobowości. Poprzez intuicję jesteś ściśle związany z tajemniczymi drogami życia. Jakkolwiek jesteś dowcipny i intelektualny, wiesz, że logika nie wystarczy, aby wyjaśnić sens życia.

Doświadczyłeś mrocznego świata, zarówno przez traumę, jak i ciężkie czasy w dzieciństwie, co utrudnia ci ufanie ludziom. Jednak trudne czasy sprawiły, że jesteś mądrzejszy i bardziej współczujący.

Wystający

To sugeruje silną i upartą osobowość. Nie boisz się realizować swoich marzeń. Świetnie sobie radzisz w kontaktach towarzyskich i nie boisz się być w centrum uwagi.

Ludzie mogą założyć, że jesteś szczęśliwy i radosny, ale tylko ty znasz swoje głębsze sekrety i ciężko zarobione lekcje z życia. Jednak to nie powstrzymuje cię od zabawy i rozweselania ludzi wokół ciebie.

Szeroki na górze, wąski na dole

Zwykle masz dużo energii, nawet jeśli czasami czujesz się zestresowany. Wiesz, czego chcesz i jak to zdobyć. To sprawia, że jesteś bardzo zmotywowany, nie marnujesz czasu na bzdury i rozterki.

Czasami starasz się mocno naciskać, ale nie tracisz z oczu większego obrazu. Fakt, że jesteś wewnętrznie napędzany i podekscytowany spełnianiem własnych oczekiwań, sprawia, że przez większość czasu jesteś entuzjastycznie nastawiony, co inspiruje ludzi wokół Ciebie.

Wąski na górze, szeroki na dole

Gdy pępek jest obrócony w dół, sugeruje to bardziej introspektywną osobowość. Inwestujesz mniej czasu i energii w przyziemne sprawy. Ale to dlatego, że bardziej fascynują cię rzeczy, które intrygują twój umysł.
 
Masz bystry umysł i pokazujesz to, gdy łatwo radzisz sobie z ludźmi i sytuacjami. Zwykle podążasz za głosem serca i nie bierzesz udziału w wyścigu szczurów. Twoja siła polega na zachowaniu spokoju pod wpływem stresu.

Owalny

To sugeruje interesującą osobowość. Masz tendencję do bycia aktywnym i energicznym, ale także szybko się niepokoisz. Cały czas szukasz nowych rzeczy do uczenia się i nowych umiejętności do doskonalenia.
 
Jesteś także wrażliwy na własne uczucia i uczucia innych. To czyni cię doskonałym słuchaczem. Zwykle intuicyjnie wiesz, kiedy coś jest nie tak i nie czekasz, aż sytuacja się pogorszy. Jesteś proaktywny i docierasz do tych, którzy potrzebują pomocy. Fascynuje Cię także sztuka i rzeczy, które są estetyczne.

Spłaszczony

Sugeruje to ostrożną osobowość, która za dużo widziała w życiu. Wolisz obserwować swoje kroki i przemyśleć wszystko przed podjęciem decyzji.
 
Zaprzyjaźnienie się z kimś zajmuje Ci dużo czasu, ponieważ zaufanie nie zawsze jest dla ciebie łatwe. Ale kiedy już zbliżysz się do kogoś, masz nieśmiertelną lojalność wobec bliskich. Jesteś również bardzo opiekuńczy, jeśli chodzi o obronę potrzebujących. Jesteś bystry, ale nie używasz tego, aby wyprzedzać innych. Zamiast tego kierujesz tymi, którzy wydają się zagubieni.

W kształcie odwróconej litery K

Masz rzadką osobowość. Prawdopodobnie jesteś osobą bardzo kreatywną, ale wolisz pracować za sceną niż w centrum uwagi.
 
Cenisz twórczą ekspresję, oryginalne myśli i wolność bardziej niż sławę czy pieniądze. Często musisz wybierać między miłością a wolnością osobistą. Faktem jest, że lubisz własne towarzystwo, ale także jesteś dobrym słuchaczem, a to sprawia, że ludzie chcą się z Tobą spotykać.