in

Kształt nóg wiele mówi o temperamencie kobiety. To dla facetów cenna wskazówka.

Kiedy kobieta podoba się mężczyźnie, podświadomie wysyła mu o sobie wiele cennych informacji, a on zupełnie nieświadomie je odbiera i reaguje na nie.

Informacje może wysyłać gest, ruch, mimika, wyraz oczu albo… nogi.

Kształt nóg u kobiet

Kształt nóg może wiele powiedzieć o temperamencie kobiety. Stań przed lustrem, postaw stopy blisko siebie. Wyprostuj się i spójrz na przerwy pomiędzy nogami.

Typ A – Przerwy między udami i łydkami są bardzo małe. Większa zaczyna się dopiero między kostkami.

Właścicielki nóg o tym kształcie są nieśmiałe i bardzo delikatne. Przyciągają swoją subtelnością i wdziękiem. Są kobiece i bardzo pociągające na początku znajomości. Niestety szybko się nudzą partnerom, którzy tracą nimi zainteresowanie. Muszą się postarać, by być atrakcyjnymi dla partnera na późniejszym etapie związku.

Typ B – Nogi stykają się tylko w kostkach.
 
Ich posiadaczki są bardzo odważne i gotowe na nowe doświadczenia. Lubią prowokować, kusić, igrać. Mężczyźni albo wariują na ich punkcie albo się ich boją. Rzadko kiedy bywają przewidywalne, z nimi nie da się nudzić. Jeśli ich partner nie lubi erotycznych gierek i eksperymentów długo z nim nie zostaną.

Typ C – Uda się stykają ale kolana, łydki i kostki już nie.
 
Ten kształt nóg należy do kobiet, które do erotyki przywiązują skrajnie małą wagę. Uważają, że potrzeby seksualne mają wyłącznie mężczyźni i są gotowe do poświęceń, by ich zaspokoić, ale same go zupełnie nie potrzebują. Zdarza się, że wyjątkowy partner jest w stanie rozbudzić ich zmysły, ale to musi to być ktoś wyjątkowy.

Typ D – Nogi stykają się w udach, kolanach, łydkach i kostkach.
 
To kobiety tradycjonalistki. Chętne i odważne ale tylko na to, co znają i lubią. Niechętnie eksperymentują, ale są bardzo świadome swojego ciała i upodobań. Lubią czerpać przyjemność bez przekraczania granic, które same sobie postawiły.