in

Kształt klatki piersiowej zdradza wiele o twojej osobowości – Zdziwisz się, jak wszystko się zgadza

Większość z was zapewne słyszała o czytaniu z dłoni, a nawet twarzy, ale czy wiedziałeś, że kształt klatki piersiowej również ujawnia coś na temat twojej osobowości?

Spójrz na zdjęcie przedstawione w artykule. Kształtów oczywiście jest znacznie więcej, ale w naszym teście prezentowane są te najczęściej występujące.

Oceń swoje piersi, ale bez stanika. Porównaj i znajdź obraz, który najbardziej pasuje do kształtu twojej klatki piersiowej.

Co kształt piersi mówi o Twojej osobowości:

1.
Jesteś bardzo odważną i mądrą kobietą. Ostrożną i dość osobliwą. Masz cechy męskie w postaci zwiększonych wymagań i rygoru.
Ale często masz ochotę pobyć w samotności, wolisz spędzić wieczór z książką i filiżanką kawy niż na imprezie z przyjaciółmi.

W rodzinie będziesz wymagającą żoną i surową mamą, jednak jednocześnie zawsze sprawiedliwą, nigdy nie obrazisz swoich dzieci.

2.
Jesteś urodzoną liderką! Mimo przeszkód, dążysz do ustalonych przez siebie celów, a ludzie są gotowi iść za Tobą. Jesteś bardzo pewna siebie i polegasz wyłącznie na sobie, a dzięki temu nigdy nie przegapisz swojej życiowej szansy.

W rodzinie zajmujesz również pozycję lidera. Trudno cię kontrolować, jest mało prawdopodobne, że mężczyzna cię zniewoli.

3.
Jesteś miłą i hojną kobietą o wielkim sercu. Matka z prawdziwego zdarzenia – zrobisz wszystko dla swoich dzieci. Rodzinę stawiasz na pierwszym miejscu. Urodziłaś się, aby być żoną i matką, aby chronić ognisko domowe i na tym skupiasz się najbardziej w życiu. Jednak gdy ludzie potrzebują pomocy, zawsze chętnie im pomagasz.

4.
Zawsze masz uśmiech na twarzy i pozytywne nastawienie. Wszyscy ufają ci bezwarunkowo i uwielbiają spędzać czas w twoim towarzystwie – jesteś w stanie rozbawić każdego swoim poczuciem humoru.
 
Być może Twój dom nie zawsze jest w idealnym porządku, ale nie jest to dla Ciebie najważniejsze. Jesteś wesołą mamą na czasie, która jest dla swoich dzieci prawdziwym przyjacielem.

5.
Namiętna dama, tygrysica, uwodzicielka. Uwielbiasz dominować w związkach. Zawsze chcesz żyć w harmonii z otaczającymi Cię ludźmi.
 
Jako żona lub matka będziesz konserwatywna – zaszczepisz w rodzinie wszystkie zasady kultury i tradycji.
 
6.
Każdy, kto spotkał się z tobą przynajmniej raz, stara się nie stracić z tobą kontaktu. Romantyczna osoba, która nieustannie buja w obłokach. Jesteś kobieca, marzycielska i zawsze przywiązujesz dużą wagę do szczegółów.
 
Uwielbiasz wszystko, co ma odrobinę kobiecości, analizujesz wszystkie wydarzenia w najdrobniejszych szczegółach. Będziesz bardzo czułą i kochającą matką a także żoną.