fot. tiktok/ jazmyn..forrest
in

Chce być „prawdziwą księżniczką Barbie”. Tyle wydała na operacje

Wzrastająca fascynacja ideałem doskonałości, wyznaczanym często przez media i popkulturę, skłania coraz więcej osób do poszukiwania możliwości podkreślenia i udoskonalenia swojej urody. Stajemy się świadkami rosnącej popularności różnego rodzaju zabiegów kosmetycznych i estetycznych, które nie tylko podnoszą naszą samoocenę, ale także stwarzają okazję do odmłodzenia, odnowienia i transformacji.

Ta tendencja jest coraz bardziej widoczna już od najmłodszych lat. Przykładem tego jest historia pewnej młodej kobiety, która już od osiemnastego roku życia poddaje się różnorodnym zabiegom poprawy urody. Chce zostać „prawdziwą księżniczką Barbie”.

Wydała majątek na operacje plastyczne

Jazmyn Forrest, urodzona w Queensland, w Australii, jest osobą, która przekroczyła konwencjonalne granice, inwestując w swoją urodę i doskonałość. Znana z platformy TikTok, nie szczędzi środków na operacje plastyczne i zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

Forrest, skupiając się na ciągłym dążeniu do poprawy swojego wyglądu, przeznaczyła na swoje transformacje kwotę, która dla wielu byłaby równoznaczna z majątkiem. Łączny koszt jej licznych zabiegów, które obejmują m.in. powiększenie biustu, plastykę nosa i redukcję czoła, przekroczył już 100 tysięcy dolarów. Ta suma może robić wrażenie, ale dla Forrest jest to inwestycja w siebie, swoje samopoczucie i pewność siebie.

@jazmyn..forrest Get ready 👀 #transformation #transition #glowup ♬ original sound – EX7STENCE™

TikTokerka nie ogranicza się do lokalnych klinik. Kiedy uznała, że najlepszy efekt osiągnie dzięki specjalistom z Korei Południowej, nie zawahała się wyruszyć w podróż po wymarzony wygląd. Taka determinacja i gotowość do wydawania znacznych sum na operacje plastyczne pokazuje, jak daleko Forrest jest skłonna pójść, aby osiągnąć swoje cele.

Kobieta nie ukrywa, że ma obsesję na punkcie swojego wyglądu. Każda operacja przybliża ją do jej wymarzonego ideału.

Tylko spójrzcie na „prawdziwą księżniczkę Barbie”…

@jazmyn..forrest Replying to @they..luv..me⚡👍❤ @idhospital i love you forever!! ❤️ #plasticsurgery #idhospital #rhinoplasty #foreheadreduction ♬ original sound – Jazmyn Forrest