in

Gdy książę Harry był poważnie chory w wieku 3 lat – Diana zrobiła wtedy coś, co wzrusza do łez!

Śmierć księżnej Diany w 1997 roku była wydarzeniem, które wstrząsnęło całym światem. Ludzie czuli wtedy ogromny smutek i pustkę. Stało się tak, ponieważ wszyscy wiedzieli jak dobrym człowiekiem była Diana.

Aktywnie walczyła o prawa człowieka, a w szczególności wspierała chorych na AIDS. Niewielu ludzi ma jednak świadomość tego, do jak wielkich poświęceń Diana była zdolna, jeśli chodziło o dobro jej dzieci.

Kiedy Harry zachorował i musiał przez pewien czas przebywać w szpitalu, Diana była gotowa zrobić absolutnie wszystko, aby pozostać przy swoim synu. Powiedziała personelowi szpitala, że jeśli będzie musiała, to spędzi noc na podłodze obok łóżka syna.

Nie trzeba nikomu chyba wyjaśniać, że spanie na podłodze absolutnie nie jest czymś, co przystoi księżnej. Ta sytuacja ujrzała światło dzienne stosunkowo niedawno, kiedy piosenkarka Patti Boulaye, która jest przyjaciółką księcia, opowiedziała o tym w The Mirror.

To wydarzenie tylko potwierdza, jak wielkie serce miała Diana, oraz na nowo obrazuje skalę tragedii, którą była jej przedwczesna śmierć.