in

Jak w młodości wyglądała najbardziej utytułowana księżna na świecie?

Hiszpańska arystokratka Caetana Alba została wpisana do Księgi Rekordów Guinnessa jako księżna posiadająca największą liczbę tytułów. Wyobraź sobie, że nawet Królowa Wielkiej Brytanii była zobowiązana pokłonić się jej na spotkaniu.

Caetana urodziła się 28 marca 1926 roku, była energiczną osobowością i bardzo ceniła sobie wolność. Wyszła za mąż trzy razy i ciągle zaskakiwała wszystkich swoimi działaniami.

Najpierw poślubiła księcia i stała się matką sześciorga dzieci. Niestety jej mąż zmarł, gdy miała 46 lat. Następnie Caetana ożeniła się z byłym duchownym, co wywołało wielki skandal i masę plotek. Mimo tego, para żyła szczęśliwie przez 23 lata.

2011 roku Caetana Alba, w wieku 85 lat, ponownie wyszła za mąż za urzędnika, który był o ćwierć wieku młodszy od niej.

Księżna z obawy o starość i chcąc dopasować się do kolejnego męża, zdecydowała się na kilka operacji plastycznych. Niestety nie przyniosło jej to nic dobrego.

Przede wszystkim nos znalazł się pod nożem chirurga. Ale wynik był przerażający – spiczasty nos, który wyglądał zupełnie nieatrakcyjnie i optycznie powiększył nozdrza.

Niektórzy uważali, że poddała się również zabiegom powiększenia ust. Jednak to nie było wynikiem pracy lekarzy. W rzeczywistości Caetana cierpiała na rzadką chorobę, która spowodowała obrzęk pewnej części twarzy, w tym właśnie ust.

Od 55 roku życia Alba regularnie odwiedzała chirurgów plastycznych w celu liftingu, a później postanowiła również pomniejszyć brodę.

Ponadto księżna pozwalała sobie na noszenie dwuznacznych strojów z poważnym dekoltem, o jaskrawych kolorach z kwiatkami i dziwacznej biżuterii, co zawsze wywoływało falę krytyki. Jednocześnie Caetana była zawsze bardzo charyzmatyczną i pełną życia osobowością, o której zawsze się dużo mówiło. Kobieta zmarła 20 listopada 2014. Poniżej możecie zobaczyć więcej jej zdjęć:

Źródło: falover.ru