in ,

Polski sprzedawca wywiesił kartkę na szybie. Jej treść wywołała burzę w sieci.

W ostatnim czasie do sieci trafiło zdjęcie, które w momencie przykuło uwagę internautów. Możemy na nim zobaczyć komunikat ze sklepu zapewne specjalnie dla klientów narzekających na drastyczną podwyżkę cen. Jeden ze sprzedawców postanowił zamieścić żartobliwe ogłoszenie i „poszukać księgowego”, który zdołałby obniżyć ceny.

Internauci przecierają oczy ze zdumienia. Czegoś takiego jeszcze nie widzieli. Trzeba przyznać, że ta odpowiedź na wyższe rachunki jest bardzo pomysłowa.

Poszukiwania księgowego

Na Twitterze aż zawrzało po tym, jak pojawiło się na nim zdjęcie ze sklepu przedstawiające kartkę przyklejoną do szyby. Oto jej treść:

„Gaz + 360%, energia + 34%, ZUS + 26%, obniżka VAT na żywność – 5%. Szukam kreatywnego księgowego, który z tych podwyżek zrobi obniżkę cen”

Właściciel sklepu najprawdopodobniej chciał zwrócić uwagę na problem, z którym się boryka. Zdjęcie wywołało prawdziwą burzę. Pojawiła się pod nim fala komentarzy.

„To jest całe clue księgowości” – pisze internauta.

„Można się pośmiać z kartki, ale ludzie i ich portfele do śmiechu nie mają.” – kolejny komentarz.

Czy kreatywny księgowy się znajdzie? Gdzie go szukać? Z pewnością niejeden właściciel sklepu z chęcią wywiesiłby podobną kartkę. Podwyżki cen dotknęły każdego i nie da się ich nie zauważyć.

Co sądzicie o pomyśle sprzedawcy? Dajcie znać w komentarzu!

Źródło: twitter, o2.pl