in ,

Cała prawda o Krzysztofie Jackowskim wyszła na jaw – Te informacje ścinają z nóg!

Krzysztof Jackowski jest najpopularniejszym jasnowidzem w Polsce. Wielu ludzi go ceni, jednak są też tacy, którzy podchodzą sceptycznie do jego działalności.

Niejednokrotnie swoimi przepowiedniami wywołuje w ludziach skrajne emocje. Pewna osoba postanowiła się przyjrzeć temu, kim tak naprawdę jest jasnowidz. Informacje, które udało się zdobyć, dla wielu będą szokujące.

Krzysztof Jackowski bez tajemnic

Trzeba przyznać, że bardzo często przepowiednie Jackowskiego nie są dobre – publikowane na Youtube dotyczą raczej negatywnych rzeczy, których możemy się obawiać.

Przemysław Lewicki postanowił poznać życie jasnowidza tak, aby dowiedzieć się o nim prawdy. Owocem jego pracy stała się książka. Niektórzy z pewnością będą zaskoczeni tym, co usłyszą o panu Krzysztofie!

Przemysław Lewicki przyznaje podczas wywiadu dla Super Expressu, że raczej nigdy nie brał na poważnie działalności jasnowidzów. Postanowił przyjrzeć się życiu Jackowskiego i sam był zdziwiony, do jakich wniosków doszedł.

Droga do napisania książki o jasnowidzu

Autor książki musiał zmierzyć się z ogromną falą krytyki, stracić przy tym nerwy i zdrowie, jednak gdyby zapytano go, czy podjąłby się tego zadania kolejny raz, sądzimy, że odpowiedź byłaby twierdząca.

Lewicki w swojej książce opisał, że jasnowidz jest przekonany o swojej pomocy policji w rozwiązaniu 700 spraw. Twierdzi także, że istnieją dowody na to, że nie kłamie – to aż 500 dokumentów. Policja nie potwierdza jednak słów Jackowskiego. Poza tym, jasnowidz podobno miał kontakt z gangsterem o przydomku Pershing.

,,Z tego co opowiadał mi Krzysztof Jackowski, była to dosyć bliska relacja. Wiemy, że Pershing zwracał się do jasnowidza z prośbą o wizje i brał je pod uwagę. Mało tego, Andrzej K. nadał też jasnowidzowi z Człuchowa dość osobliwy pseudonim, czyli Włóczykij. A wszystko za sprawą tego, że Krzysztof Jackowski wtedy wszędzie podróżował pociągiem albo chodził pieszo. Pershing często odwiedzał jasnowidza w Człuchowie i wypytywał o swoją przyszłość” – mówi autor książki dla Super Expressu.

Lewicki przekazał również, że jasnowidz był odwiedzany w swoim domu przez Andrzeja Leppera. Szef samoobrony często prosił jasnowidza o przewidywanie przyszłości – usłyszał od niego nawet o wynikach tegorocznych wyborów, jednak jasnowidz nie przekazał już tej informacji autorowi książki.
 
Przemysław Lewicki uważa, że nauka powinna zająć się umiejętnościami jasnowidza. Jednak w 2010 roku miała już miejsce taka próba w Sopocie, zainicjowana przez Towarzystwo Naukowe. Jackowski jednak nie chciał brać w tym udziału, ponieważ sądzi, że jego umiejętności nie można zbadać takimi metodami.

Źródła: Super Express / Wikipedia, Youtube/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official