in

Książę Harry trafił do szpitala psychiatrycznego? Powód zszokuje każdego.

Książę Harry zgłosił się do szpitala psychiatrycznego w Beverly Hills? Jak dowiadujemy się z tabloid Globe, podobno ciężko mu przystosować się do nowych warunków, a żona skupia się na karierze i nie ma dla niego czasu, co doprowadziło go do załamania nerwowego.

Bajkowy ślub i początek kłopotów

Od ślubu Harry’ego i Meghan Markle minęły już dwa lata. W tym czasie dużo wydarzyło się w życiu młodego małżeństwa.

Brytyjczycy byli zachwyceni parą pozdrawiającą ich z odkrytej karocy, jednak entuzjazm szybko ostygł.

Początkowo Meghan była nawet porównywana do księżnej Diany, ale ostatecznie poddani znienawidzili nową księżną do tego stopnia, że była na drugim miejscu na liście najbardziej nielubianych Windsorów, po księciu Andrzeju, wplątanym w aferę pedofilską, a także w nielegalne handlowanie bronią. Do końca nie wiadomo, skąd aż taka nienawiść do żony Harry’ego.

Brytyjczycy na pewno byli zawiedzeni jej niepoważnym podejściem do królewskiego protokołu, a także wywiadami, w których zwierzała się, jak złe są angielskie media. Trzeba pamiętać również o niespodziewanej rozmowie w BBC, gdzie przyznała, że angielskie media ją zaszczuły i nie sądziła, że wychodząc za Harry’ego okaże się to taką katastrofą.

Harry trzymał rękę na pulsie i widział, że takie rozmowy mogą nie skończyć się dobrze. Ostatecznie 8 stycznia doszło do tego, że para wydawała oświadczenie o rezygnacji z członkostwa w brytyjskiej rodzinie królewskiej.

Nieszczęśliwy w Kalifornii

Meghan i Harry ostatecznie zamieszkali w Kanadzie. Potem przeprowadzili się do Beverly Hills, ponieważ Meghan zależało na kontynuowaniu kariery aktorskiej. Ich rezydencja na wzgórzu zamkniętej dzielnicy Beverly Ridge Estates jest warta 18 milionów!

Harry nie czuje się tam jednak dobrze. Nie widzi się z rodziną i przyjaciółmi, a obyczaje, które panują w Kalifornii są mu obce i niezrozumiałe. Za to dla Meghan to spełnienie marzeń:

„Harry nie może pogodzić się z tym, jak jego życie wywróciło się do góry nogami. Meghan zmusiła go do porzucenia rodziny, przyjaciół i rodzinnego kraju, by robić karierę w Hollywood. Dla niego zmieniło się to w koszmar. Czuje się zagubiony i samotny. W Stanach w ogóle nie ma żadnych przyjaciół. Jedyni ludzie, jakich widuje, to celebryci. Meghan robi wszystko, by wrócić do aktorstwa.” – czytamy w Globe.

Sytuacja rozwija się i przybiera coraz gorszy obrót. Książę Harry podobno zgłosił się do szpitala psychiatrycznego z objawami załamania nerwowego. Jeśli okaże się to prawdą, to znaczy, że doszło u niego do trzeciego załamania. Pierwsze miało miejsce po tragicznej śmierci matki w 1997 roku, a drugie w czasie służby wojskowej.

Niedawno książę Harry wspomniał, że korzysta z psychoterapii. Czy jego żona ma na niego zły wpływ?

Źródło: www.pomponik.pl, micky.com.au