in

Ksiądz podczas udzielania chrztu uderza w twarz płaczące dziecko. To szokujące nagranie obiegło już cały świat.

Każdy rodzic może z pewnością stwierdzić, że małe dziecko po prostu od czasu do czasu płacze, szczególnie wtedy, gdy jest zestresowane i nie czuje się w pełni bezpieczne. Chrzest w kościele jak najbardziej może należeć do stresujących dla dziecka doświadczeń, dlatego nie ma się co dziwić, gdy nagle zacznie płakać. Jednak reakcja księdza, który udzielał chrztu temu dziecku sprawiła, że oburzyli się jego rodzice i wszyscy internauci oglądający nagranie. Aż ciężko uwierzyć w to, co zrobił!

Ceremonia początkowo przebiegała najzwyczajniej w świecie i nic nie zapowiadało na to, że przerodzi się w koszmar. Ale gdy dziecko zaczęło płakać i rodzice nie byli w stanie go uspokoić, ksiądz posunął się do tego, że uderzył je w twarz. Na poniższym nagraniu możecie zobaczyć, że uderzenie nie było delikatne, ale brutalne i stanowcze.

Dziecko nie przestaje płakać i nietrudno się temu dziwić. Ksiądz chce, żeby było spokojne, a rodzice nie wiedzą, co mają robić – ta sytuacja nie należy do najprzyjemniejszych w ich życiu.

 
Nie jesteśmy w stanie stwierdzić, kiedy doszło do nagrania tego zdarzenia. Wiadomo jednak, że ksiądz mówi w języku francuskim.
 

 
Zobacz poniższe nagranie i sam oceń sytuację. Mniej więcej w połowie nagrania następuję chwila, w której ksiądz uderza dziecko.