in

Ksiądz ostro na temat strajkujących kobiet i pielęgniarek. Jego słowa wbijają w fotel

Emerytowany ksiądz Roman Kneblewski postanowił powiedzieć, co sądzi na temat kobiet, które strajkują po ogłoszeniu wyroku Trybunału Konstytucyjnego dot. aborcji. Skomentował także swój pobyt w szpitalu, porównując pielęgniarki do diablic.

„Czułem się, jakbym był w piekle. One się widocznie utożsamiają z tą rozwrzeszczaną tłuszczą, która wykrzykuje wulgaryzmy” — mówił ksiądz, jak cytuje Fakt24.

Roman Kneblewski to księdz-kapelan narodowców, który aktualnie zajmuje się prowadzeniem swojego wideobloga Tuba Cordis.

Ksiądz o strajkujących kobietach

Na kanale księdza na YouTube pojawił się filmik o tytule Urwał nać! Duchowny powiedział na nim, co sądzi o strajkujących kobietach i o ich wulgaryzmach.

„Jeżeli kobieta posługiwała się wulgaryzmami na ulicy, to miała automatycznie na czole wypisaną profesję. Wiadomo z kim się miało do czynienia. Podobnie była postrzegana na ulicy kobieta paląca papierosa” — mówił.

Podkreślił także, że wszelkie protesty, które teraz mają miejsce „to są tylko jedne wulgaryzmy”. Według niego dorosłe kobiety „robią ze swoich ust kloakę” i dołączają do nich także nieletnie dziewczyny.

„Nie wiedzą nawet, o co chodzi. Tego przynajmniej w Polsce, w naszej kulturze dawniej nie było” — dodał.

Ksiądz Roman Kneblewski podczas nagrania wypowiedział się także o kobietach pracujących w służbie zdrowia. Według niego mają one „ładne buzie, przyjemne kobiece sylwetki”, a po ich twarzach było widać, że są inteligentne. Wszystko to trwało, „dopóki nie otworzyły ust”.

„Widziałem pielęgniarki w czarnych maseczkach z czerwonymi błyskawicami, jakieś diablice mnie otaczają. Czułem się, jakbym był w piekle. One się widocznie utożsamiają z tą rozwrzeszczaną tłuszczą, która wykrzykuje wulgaryzmy” — żali się.

W filmiku nie zabrakło także komentarza dotyczącego noszenia maseczek i trwającej pandemii.

„Jaka pandemia? Nie ma żadnej pandemii. Koronaświrus i koronaciemnota”

Dla większości internautów słowa księdza są skandaliczne. Co o tym sądzisz? Daj znać w komentarzu!

Źródła: lelum.pl, fakt.pl, youtube.com