in

Wyszło na jaw, ile zarabia Krzysztof Jackowski. Aż ciężko uwierzyć w te kwoty!

Krzysztof Jackowski jest najbardziej znanym jasnowidzem w Polsce. W ostatnich latach zrobiło się o nim bardzo głośno, między innymi za sprawą poszukiwań Piotra Woźniaka-Staraka czy też zaginionego Kacperka.

Być może zastanawialiście się, ile tak znany jasnowidz może zarabiać? Czy jest bogaty? Odpowiedź rozwiewa wszelkie wątpliwości i może co niektórych bardzo zaskoczyć.

Jasnowidz nie kryje się z tym, ile zarabia. Nie jest to żadną tajemnicą – wszystko zależy od tego, iloma sprawami miesięcznie się zajmuje. Jego podejście do pieniędzy z pewnością odbiega od tego, które wyobrażają sobie ludzie.

Ile zarabia Krzysztof Jackowski?

Odpowiedź na to pytanie możemy znaleźć w książce Przemysława Lewickiego „Jasnowidz Jackowski”. Co ciekawe, jasnowidz utrzymuje się wyłącznie z jasnowidzenia i ma swoją zarejestrowaną firmę z usługami paranormalnymi.

Jedna wizyta kosztuje 200 złotych i, aby się ona odbyła, potrzebne są rzeczy zaginionego – koszulki i zdjęcia. Rodzina, która przychodzi z problemem, w czasie jasnowidzenia musi wyjść z budynku na około trzydzieści minut, żeby nie doszło do zakłócenia przekazu. Oczywiście zawsze istnieje ryzyko pomyłki.

„Gdybym faktycznie powiedział, ile zarabiam, zostałbym wyśmiany. Miesięcznie rozwiązuję pięć, sześć spraw, choć zdarza się, że tylko dwie. Różnie to bywa. Najwięcej zleceń jest latem, ponieważ ludzie wyjeżdżają na wakacje, kąpią się w morzu, jeziorach, rzekach. Losowych zdarzeń jest wtedy więcej – i o wypadek nietrudno” – opowiada jasnowidz.

„Wiem, że są osoby, które zajmują się poszukiwaniami i biorą za to kilkanaście tysięcy złotych. […] Natomiast, gdybym wziął od kogoś 10 tysięcy i nie wyjaśnił sprawy, to na pewno skrzywdziłbym tę osobę. Może takie podejście wynika z tego, że wywodzę się z ubogiej rodziny. Według mnie duże pieniądze budzą wielką odpowiedzialność. A w jasnowidzeniu trudno o odpowiedzialność, bo podczas wizji kieruję się poczuciem” – mówi dalej.

Jasnowidz dziękuje Bogu za to, że ma takie zdolności. Dzięki nim 57-latek może skupić się na pracy w domu. Ma też czas na prowadzenie swojego kanału na YouTube „JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official”.

Pieniądze nie są dla niego najważniejsze – posiada 17-letniego mercedesa, laptopa, którego wziął na firmę i mieszkanie, które było w ruinie, a które remontował przez 5 lat.

Źródło: Viva