fot. youtube/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
in ,

Krzysztof Jackowski wskazał „najbardziej spokojny” teren w Polsce na 2023 rok.

Niedawno Krzysztof Jackowski postanowił przełamać swoją tradycję i przekazać pozytywne wieści dla Polaków.

Według jego przepowiedni, w 2023 roku najbardziej spokojnym miastem w Polsce będzie Kraków. Choć Jackowski zwykle skupia się na prognozowaniu negatywnych zdarzeń, tym razem postanowił podzielić się czymś, co może dodać otuchy i nadziei mieszkańcom tego pięknego miasta.

„To będzie najbardziej zielony teren, najbardziej spokojny, najbardziej pewny, że cokolwiek się zadzieje, to tam jest okej” – mówił Jackowski dla „Super Expressu”.

Niedawno, Krzysztof Jackowski postanowił również ujawnić swoje przepowiednie dotyczące całego roku 2023. Niestety, jego prognozy nie są zbyt optymistyczne. Jasnowidz nie pozostawia wątpliwości, że nadchodzący rok może być trudny dla wielu z nas. Warto jednak pamiętać, że przepowiednie jasnowidzów nie zawsze się spełniają i nie powinno się ich traktować jako pewników.

„W 2021 roku w grudniu problemem był COVID – on nadal jest ten problem, tylko już w trochę innym wymiarze. Wtedy mówiłem, że grozi nam wojna. Mamy tę wojnę. Mówiłem też, że grozi nam kryzys no i mamy ten kryzys. Ja życzyłbym państwu i sobie, żeby ten 2023 był lepszy, ale jeśli mam mówić o swoich poczuciach, to chcę powiedzieć, że rok 2023 będzie rokiem konfrontacji. Problemy, które są od 2020 roku nie są zakończone. Niestety ten rok będzie najgorszym rokiem od czasu kiedy ja, a wiele lat już przepowiadam różne rzeczy jako jasnowidz, będzie rokiem konfrontacji” – powiedział w rozmowie z Telewizją WP popularny jasnowidz.

Źródło: se.pl, o2.pl