in

Jackowski ostrzega: czeka nas coś gorszego od pandemii – „Potrwa 3,5 roku”

Krzysztof Jackowski to bez wątpienia najpopularniejszy jasnowidz w naszym kraju. Coraz częściej dzieli się z nami swoimi wizjami dotyczącymi tego, co stanie się w Polsce i na świecie. To, co mówi, niejednokrotnie powoduje niepokój wśród Polaków. W ostatnim czasie udzielił on wywiadu dla PL1 TV i opowiedział o tym, co może się stać w przeciągu najbliższych miesięcy.

Jackowski z kolejną wizją

Jasnowidz z Człuchowa już nieraz ostrzegał nas przed zbliżającymi się zagrożeniami. Wiele z jego wizji znalazło odzwierciedlenie w rzeczywistości. Jego kanał na YouTube cieszy się ogromną popularnością.

Ostatnio w czasie rozmowy z Aldoną Zaorską w „Rozmowie dnia” PL1.tv zdradził, co może nas czekać:

„Uważam, że światu zagraża coś poważnego. Nie tylko jeśli chodzi o tę zarazę, która się w tej chwili dzieje, ale też konsekwencje wynikające z niej, czyli załamanie gospodarcze na świecie są znakiem tego, że albo ta epidemia będzie trwała jeszcze dosyć długo (…) lub – UWAGA – ta pandemia jest, ale pewne państwa mogą przymierzać się przy tej okazji do jakichś działań, które można nazwać działaniami militarnymi. Uważam, że bardzo zły czas się zaczął. (…) Rok 2020 w dalszej przyszłości nazwiemy, że to był pierwszy rok dziwnej wojny na świecie. To potrwa 3,5 roku. (…)

Tego, co wokół nas się dzieje, nie można zaliczyć do pandemii, która panuje, ponieważ dzieją się rzeczy niepokojące na przyszłość. Ja nie powiedziałem, że pandemia będzie trwała 3,5 roku. Ja powiedziałem, że to coś nienormalnego, co się w tej chwili dzieje na świecie, potrwa 3,5 roku. Wtedy możemy myśleć o jakimś uspokojeniu sytuacji lub o jakiejś normalności” – tłumaczy jasnowidz Jackowski.

Jasnowidz nie od dziś ostrzega przed nadchodzącymi konfliktami zbrojnymi. Twierdzi, że powinniśmy skupić większą uwagę na tym, co dzieje się obecnie na Bliskim Wschodzie. Na pierwszym planie mamy teraz pandemię koronawirusa, jednak jest to temat, który również może nas dotknąć, mimo iż się tego nie spodziewamy.

„Do marca naszymi problemami tu w Europie było, czy kupić nieruchomość czy kupić samochód, jak żyć lepiej, można powiedzieć, że żyliśmy w dość dużym dobrobycie. (…) Nie interesowało nas przez tyle lat ostatnich, powiedzmy 8-10 lat, co się dzieje na Bliskim Wschodzie (…) Obawiam się, że powinniśmy mocno wzrok kierować w stronę Bliskiego Wschodu i okolic, ponieważ zagrożenie dalej jest poważne i obawiam się, że Bliski Wschód może być właśnie tym miejscem, które może nas w najbliższych latach zaniepokoić.”

Krzysztof Jackowski o dymisji rządu

Krzysztof Jackowski podczas wyborów przewidział zwycięstwo Andrzeja Dudy. Niedawno zapowiedział, że Prawo i Sprawiedliwość będzie mierzyć się z poważnymi problemami.

„Kiedy PiS wygrał drugą turę wyborów, czyli już rządził jedną kadencję (…), kiedy ja się skupiłem, powiedziałem (…), że w moim odczuciu PiS nie doczeka następnych wyborów – PiS albo się rozleci, albo poda się do dymisji. Cały czas tak twierdzę i cały czas tak uważam (…) PiS się poda do dymisji, kiedy uzna, że już trzeba się podać do dymisji (…) Uważam, że jeżeli coś ma się wydarzyć, to listopad, grudzień, styczeń, te trzy miesiące, są bardzo ważnymi miesiącami i tak, jak mówię – pandemia swoją drogą, ale zdarzenia, które się dzieją wokół nas globalnie i coś, co może przypominać wojnę lub początek jakiejś wojny, to będą znaki, kiedy należy myśleć o tym, co się dzieje na świecie” – podsumował jasnowidz.