in ,

Krzysztof Jackowski ostrzega Polaków. Chodzi o jesień i zimę, aż włos się jeży na głowie.

Krzysztof Jackowski to postać, której z pewnością nie trzeba nikomu przedstawiać. Jasnowidz regularnie dzieli się z nami swoimi wizjami, które szokują i wywołują ciarki na plecach. Tym razem nie będzie inaczej.

Co stanie się jesienią i zimą? Na co powinni być przygotowani Polacy? Słowa wizjonera nie napawają optymizmem.

Czasy chaosu

Jackowski przekazał swoim widzom za pośrednictwem kanału na YouTube, że lada chwila będziemy mieć do czynienia z wielkimi kolejkami po „wszystkie rzeczy”. Według niego „czegoś się zlękniemy, znów coś się stanie, co wywoła w nas bieganie po zapasy”. Wizjoner przekazał, że „kończy się czas tej iluzji spokoju”, a zaczyna się okres chaosu.

„Ta jesień i zima kojarzy mi się z kompletnym chaosem i to, co mogliśmy obserwować w ostatnich dwóch latach, nijak się ma do tego, co czeka nas tej jesieni i zimy. […] pierwsze co, to właśnie to wrażenie poczucia chaosu. Chaosu, który chwilami będzie dotykał dezorientacji naszej społecznej, bo będzie się działo kilka rzeczy naraz i nie będziemy mogli się skupić na jednym problemie, bo ich będzie kilka” – mówił jasnowidz.

Wizjoner z Człuchowa skupił się także na tym, co planuje rząd. Jak się okazuje, może dojść do czego niespodziewanego.

„Nagła decyzja rządu. Będzie tak, jak jest, czyli mamy różne problemy, niedostatki, wysokie ceny, inflację. Raptem rząd zacznie, będzie chciał coś wprowadzić, coś, co będzie dotyczyło całego narodu, to będą decyzje nadrzędne związane z jakąś nagłą sytuacją, będzie mowa o naszym bezpieczeństwie lub bezpieczeństwie kraju i rząd będzie chciał w trybie pilnym wprowadzić jakieś zarządzenia, które mogą np. opozycja, niektórzy ludzie będą uważali, że to mocno ogranicza nasze prawa lub dotyka ograniczeń naszych praw. Będzie się tłumaczyło politycznie, że to są rzeczy nadrzędne, które w tym momencie są konieczne. To będzie nagła decyzja rządu w wyniku jakichś zdarzeń, które będą się działy, być może nawet poza Polską” – podkreślił Jackowski.

Co o tym sądzisz? Daj znać w komentarzu!

Źródło: o2.pl