in

Przerażająca wizja Jackowskiego spełniła się. Ma na to dowód, niewiarygodne!

Krzysztof Jackowski to postać, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Jasnowidz już nie raz zaskoczył nas swoją wizją, która niejednokrotnie miała odzwierciedlenie w rzeczywistości. Tym razem nie było inaczej. Jak się okazuje, wizjoner miał rację.

Rok temu z jego ust padły słowa, które właśnie teraz spełniły się. Czego dotyczyła wizja? Znamy szczegóły!

Krzysztof Jackowski wiedział, co zrobi rząd?

Rada Ministrów postanowiła we wtorek, że do prezydenta Andrzeja Dudy zostanie skierowany wniosek w sprawie wprowadzenia stany wyjątkowego we wschodniej części przygranicznej. Wszystko ze względu na dynamiczną sytuację na polsko-białoruskiej granicy.

Jackowski postanowił skomentować to, przytaczając swoją zeszłoroczną wypowiedź. W listopadzie 2020 roku, na długo przed tym, jak doszło do wydarzeń z Usnarza Górnego, powiedział:

„Wąski wschodni pasek Polski jest oddzielony linią od całej reszty Polski. […] Nie oznacza to, że to zaraz chodzi o Ukrainę, Białoruś czy Rosję od strony Kaliningradu. Tu nie chodzi o to. Ten pas, jak się skupiam, zawsze natarczywie wchodzi mi do głowy”

Jasnowidz uznał, że przytoczy fragment konferencji prasowej ministra spraw wewnętrznych i administracji i porówna go ze swoją wizją. To po prostu niewiarygodne! Internauci przecierają oczy ze zdumienia i jednocześnie obawiają się, że dalsze bardzo niepokojące wizje Jackowskiego również się sprawdzą.

Koniecznie obejrzyj ten fragment poniżej!

Co o tym sądzisz? Daj znać w komentarzu!

Źródło: o2.pl