fot. facebook
in

Mama publikuje zdjęcie z zakupów… Po kilku minutach oblewa ją fala krytyki – Zobacz dlaczego!

Constance Hall jest niezwykle popularną blogerką, a dodatkowo sprawuje opiekę nad czwórką swoich dzieci.

Jak przystało na swoją pracę, kobieta bardzo często publikuje różne zdjęcia z życia w sieci. Nie tak całkiem dawno, postanowiła podzielić się kolejnym z nich, które w ciągu kilkunastu minut wywołało prawdziwa burzę i falę niezadowolenia ze strony niektórych internautów.

Fani nie pozostawili na niej suchej nitki. Zaczęły się bowiem oskarżenia, związane ze złym odżywianiem swojej córeczki. Padły oskarżenia między innymi o to, że kobieta „truje swoje dziecko pieczywem tostowym i różnymi cukrami”, co jest oczywiście rzeczą maksymalnie absurdalną. Pojawiały się bardziej ostre słowa, które zostały usunięte.

Constance nie spodziewała się aż takiej fali krytyki, tym bardziej, że niektóre komentarze były po prostu kretyńskie. Nadeszło jednak apogeum, gdy jedna z matek zarzuciła kobiecie, że ta ma źle poukładane produkty w koszyku.
„Jestem krytykowana przez inne matki na stronie przeciwko krytykowaniu matek. Potem wszyscy atakują pozostałe matki. A podobno kobiety powinny trzymać się razem.” – napisała Constance.
 
Naszym zdaniem tak duża ilość negatywnych postów nie miała racji bytu. A co Wy uważacie na ten temat?

Źródło i Fotografie: au.be.yahoo