in

Reakcja Krystyny Jandy na wyniki wyborów zszokowała Polaków – Przesadziła?

Krystyny Jandy z pewnością nie trzeba nikomu przedstawiać. 67-letnia polska aktorka filmowa i teatralna postanowiła podzielić się swoją opinią na temat wygranej Andrzeja Dudy w wyborach prezydenckich. Tak mocnych słów z pewnością nikt się po niej nie spodziewał. Co takiego powiedziała?

Aktorka podczas wywiadu dla portalu Pomponik nie kryła swojego rozczarowania dotyczącego wyniku wyborów. Liczyła ona na to, że Andrzej Duda nie zostanie wybrany po raz kolejny przez obywateli Polski. Do samego końca w to wierzyła. Jednak tak się nie stało. Teraz gwiazda wyznaje szczerze:

„Jestem zmęczona już bardzo tym wszystkim i rozżalona. Zwyciężyło zło i kłamstwo”

Krystyna Janda nie ma wątpliwości co do tego, że rządy obecnego prezydenta nie będą dla nas czymś dobrym. Była całym swoim sercem za Rafałem Trzaskowskim. Wyniki tegorocznych wyborów to zdaniem aktorki wina słabej edukacji.

„Jeżeli będziemy mieli w dalszym ciągu na takim poziomie szkolnictwo, to nigdy nie wygra dobro. Wszystko jest selekcją negatywną. Nauka, kultura i wiedza nie jest w cenie, a inteligencja jest w pogardzie. Jeśli dalej będą głosować troglodyci, to nigdy nie wygra dobro” – tłumaczy swoje zdanie.

Kobieta nie przeczy, że zastanawia się nad tym, by wyemigrować. Co sądzicie o jej słowach? Dajcie znać w komentarzu!