fot. POLICJA POMORSKA
in

Ścigany pedofil chciał być sprytniejszy od policjantów. Niewiarygodne, gdzie się schował…

Po przeprowadzeniu intensywnych poszukiwań, policja w Kościerzynie zdołała zlokalizować 31-letniego mieszkańca Pomorza, który był poszukiwany za przestępstwa dotyczące molestowania seksualnego osób małoletnich. Mężczyzna został skazany, jednakże uważał, że uda mu się uniknąć kary i ukrył się w jednym z mieszkań na terenie powiatu kościerskiego.

Kryjówka pedofila

Gdy policjanci zapukali do drzwi mieszkania, matka 31-letniego mężczyzny otworzyła im drzwi i twierdziła, że przebywa sama. Mundurowi jednak nie uwierzyli w jej słowa i postanowili przeszukać dokładnie wszystkie pomieszczenia. W końcu, po intensywnych poszukiwaniach, znaleźli ukrywającego się przestępcę.

Pedofil zastosował nietypową kryjówkę, ukrywając się w tapczanie. Miał nadzieję, że policjanci nie zajrzą tam, jednakże funkcjonariusze, którzy mieli już wiele podobnych doświadczeń, zorientowali się, że tam właśnie się ukrywał. Mężczyzna został aresztowany i trafił do więzienia, gdzie odbywa swoją karę.

„Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do zakładu karnego, w którym odbędzie zasądzoną mu karę dwóch lat pozbawienia wolności” — podsumowali funkcjonariusze z Pomorza.