in

Oto jak dziś wyglądają królowe dziecięcych konkursów piękności – Będziesz w niemałym szoku

Piękno młodych zawodników dalekie jest od bajki. Stosują wyczerpujące diety, poddają się zabiegom kosmetycznym, piją energetyki, ogólnie zachowują się tak, jak dzieci nie powinny. Ale co dzieje się z nimi w wieku dorosłym?

Madison Berg
Ta dziewczyna kontynuowała karierę i nadal bierze udział w konkursach piękności. Studiuje na uniwersytecie i działa w zespole cheerleaderek. Jej ostatni tytuł to Miss Teen Mississippi 2017.

Eden Wood
Zaczęła chodzić po wybiegu w wieku dwóch lat. Wydawała się szczęśliwą dziewczyną, która robi to, co kocha. Ale wkrótce stało się jasne, że jej matka dawała jej napoje energetyczne i regularnie ją biła.


Kobieta wyjaśniła swoje zachowanie chęcią uczynienia swojej córki odporną na stres. Po skandalu i postępowaniu sądowym, dziewczyna skończyła uczestniczyć w konkursach piękności. Ma teraz 14 lat i żyje, jak wszyscy inni nastolatkowie.

Isabella Barrett
Ta dziewczyna zdołała zarobić fortunę. Stała się popularna po programie telewizyjnym „Toddlers & Tiaras”, w wieku 10 lat wydała kolekcję ubrań i biżuterii. W tej chwili zarobiła ponad 2 miliony dolarów i sądząc po jej zdjęciach, ma się nadal całkiem dobrze.

Alana Thomson
Dzięki wyjątkowemu urokowi była w stanie skutecznie konkurować z innymi dziewczynami. Pewnego pięknego dnia kanał telewizyjny zwrócił uwagę na dziewczynę i zaprosił jej rodzinę do udziału w reality show. Z powodu skandalu, który wybuchł, natychmiast został zamknięty. Teraz Alana zapomniała o swojej karierze modelki, ale nie straciła zdolności pozostawania w obiektywie aparatu.

Myers McKenzie
Ta dziewczyna została uczestnikiem programu telewizyjnego „Toddlers & Tiaras” w wieku 5 lat. Zapamiętano ją jako najbardziej emocjonalną bohaterkę tego projektu, ponieważ często dostawała napadów złości. Ma teraz 13 lat. Dawno temu porzuciła jasny makijaż, sukienki sceniczne i inne atrybuty konkursów piękności.

Mickey PaceDley
Matka tej dziewczyny podjęła kontrowersyjną decyzję, aby ubrać ją w kostium głównej bohaterki filmu „Pretty Woman”. Amerykańskiej opinii publicznej naprawdę nie podobał się ten obraz, więc kariera małej modelki zakończyła się, zanim jeszcze się rozpoczęła.

Therelin Ashberger
Ta dziewczyna od początku czuła świat show-biznesu, od najmłodszych lat występowała w makijażu i miała bujne fryzury. Wydawałoby się, że takie życie powinno pozostawić na niej ślad, ale tak się nie stało. Tamlin zmieniła swoje życie, uwielbia tworzyć muzykę i kocha sport, gra w siatkówkę i pływa.