in

Mężczyzna oglądał ,,Króla lwa”. Gdy nadeszła scena śmierci Mufasy – reakcja jego suczki go zszokowała!

,,Król Lew” to jedna z tych bajek, którą wspomina się do końca życia. Jest naprawdę wzruszająca – zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Może nawet… pies?

Okazało się, że scena śmierci Mufasy wzruszyła 4-miesięczną Lunę. Suczka oglądając ten moment, nie mogła się opanować i przeżywała wszystko razem z bohaterem bajki. To naprawdę niecodzienny widok!

,,Włączyłem Króla Lwa, podczas gdy moja suczka bawiła się swoimi zabawkami. Kiedy zaczęła się scena, w której Mufasa umiera, Luna siadła przed telewizorem i zaczęła oglądać razem ze mną. Nie wiedziałem, co się z nią dzieje. Przeżywała wszystko, jakby wiedziała, że ten bohater żegna się z życiem. Nie spodziewałem się, że ma w sobie tyle empatii! To niewiarygodne. Ten dzień zapamiętam do końca życia.” – mówi właściciel 4-miesięcznej suczki.
 
Całe szczęście nie tylko właściciel mógł zobaczyć reakcję suczki. Wszystko zostało nagrane i udostępnione w Internecie. Zobaczcie tylko, jak Luna żegna się z Mufasą! Jeśli również nie spotkałeś się nigdy wcześniej z czymś takim, podziel się tym niesamowitym filmikiem ze swoimi znajomymi i bliskimi – jest tego wart!