in

Krokodyl od 39 lat mieszka z rodziną w domu. Wychodzi na spacery, daje się głaskać i nawet bawi się z dziećmi

Wiele osób tak bardzo kocha swoje zwierzęta, że pozwala im robić dosłownie wszystko, łącznie ze spaniem we własnym łóżku. Ale co powiesz, jeśli nie kot ani pies wskoczy do twojego łóżka, ale dwumetrowy krokodyl, nawet jeśli jest całkowicie oswojony i bardzo czuły, wpełznie do twojego łóżka? To całkiem możliwe – oto krokodyl, który od prawie czterdziestu lat mieszka w japońskiej rodzinie.

Nabimutsu Murabayashi mówi, że pewnego razu jego synek przyszedł do niego z prośbą o kupno malutkiego krokodyla. Kochany tata długo się nie zastanawiał, jeszcze tego samego dnia kupili na lokalnym targu gada, którego nazwali Kaiman-san i zaczęli się nim opiekować. Od tego dnia krokodyl dołączył do rodziny i stał się jej pełnoprawnym członkiem.

Właściciele wyprowadzają go na spacer na smyczy, pozwalają pływać w fontannie i pozwalają głaskać go cudzym dzieciom, a nawet jeździć na długoogoniastym i zębatym drapieżniku.

Kaiman-san w całym swoim życiu tylko raz ugryzł swojego pana, ale nie pozwolił sobie na to więcej. Wszystkim wokół siebie pokazuje swój miły, a nawet słodki charakter.

A Ty chciałbyś, żeby taki Kajman-san mieszkał z tobą pod jednym dachem, wesoło machając ogonem i kłapiąc zębami, by cię powitać, gdy wrócisz do domu? 🙂